Odejście Tito to chyba najlepsza wiadomość w tym okienku transferowym. Oby tylko trenerem nie został jakiś asystent bo znowu będzie trener bez umiejętności i jaj.
Nie wiem co się tak dziwicie. Gdy ktoś jest bogaty to chce mieć więcej i więcej. Messi może być skromny i spokojny w mediach ale jaki jest naprawdę ciężko powiedzieć, Jak pójdzie siedzieć to mamy problem
Chyba zartujesz porownujac lige angielska z hiszpanska. Tam sa 4-5 zespolow na swiatowym poziomie plus 3 zespoly bardzo mocne. A w hiszpanskiej tylko Barca i Real na poziomie swiatowym no i calkiem dobre Atletico Madryt. Reszta klubow slaba. Dzis juz liga niemiecka wyprzedza hiszpanska co widac po polfinalch LM. Glownie lepsza org. i frekwencja.
Ciszy mnie wzmocnienie tej pozycji ale wolałby by kupiono Fabio Coentrao.Kosztował by 2 razy drożej ale jest bardziej perspektywiczny a Adriano już sie nie rozwinie z powodu wieku.Coentrao mógłby wprowadzić nową jakość na tej pozycji.
Odejście Tito to chyba najlepsza wiadomość w tym okienku transferowym. Oby tylko trenerem nie został jakiś asystent bo znowu będzie trener bez umiejętności i jaj.
Ciszy mnie wzmocnienie tej pozycji ale wolałby by kupiono Fabio Coentrao.Kosztował by 2 razy drożej ale jest bardziej perspektywiczny a Adriano już sie nie rozwinie z powodu wieku.Coentrao mógłby wprowadzić nową jakość na tej pozycji.
Nie wiem co się tak dziwicie. Gdy ktoś jest bogaty to chce mieć więcej i więcej. Messi może być skromny i spokojny w mediach ale jaki jest naprawdę ciężko powiedzieć, Jak pójdzie siedzieć to mamy problem
Chyba zartujesz porownujac lige angielska z hiszpanska. Tam sa 4-5 zespolow na swiatowym poziomie plus 3 zespoly bardzo mocne. A w hiszpanskiej tylko Barca i Real na poziomie swiatowym no i calkiem dobre Atletico Madryt. Reszta klubow slaba. Dzis juz liga niemiecka wyprzedza hiszpanska co widac po polfinalch LM. Glownie lepsza org. i frekwencja.
Komentarze
0
Redaktorze nie pisz już więcej po narkotykach. Szkodzi ci to.
0
Odejście Tito to chyba najlepsza wiadomość w tym okienku transferowym. Oby tylko trenerem nie został jakiś asystent bo znowu będzie trener bez umiejętności i jaj.
0
Nie wiem co się tak dziwicie. Gdy ktoś jest bogaty to chce mieć więcej i więcej. Messi może być skromny i spokojny w mediach ale jaki jest naprawdę ciężko powiedzieć, Jak pójdzie siedzieć to mamy problem
0
Chyba zartujesz porownujac lige angielska z hiszpanska. Tam sa 4-5 zespolow na swiatowym poziomie plus 3 zespoly bardzo mocne. A w hiszpanskiej tylko Barca i Real na poziomie swiatowym no i calkiem dobre Atletico Madryt. Reszta klubow slaba. Dzis juz liga niemiecka wyprzedza hiszpanska co widac po polfinalch LM. Glownie lepsza org. i frekwencja.
0
Ciszy mnie wzmocnienie tej pozycji ale wolałby by kupiono Fabio Coentrao.Kosztował by 2 razy drożej ale jest bardziej perspektywiczny a Adriano już sie nie rozwinie z powodu wieku.Coentrao mógłby wprowadzić nową jakość na tej pozycji.
0
Odejście Tito to chyba najlepsza wiadomość w tym okienku transferowym. Oby tylko trenerem nie został jakiś asystent bo znowu będzie trener bez umiejętności i jaj.
0
Redaktorze nie pisz już więcej po narkotykach. Szkodzi ci to.
0
Ciszy mnie wzmocnienie tej pozycji ale wolałby by kupiono Fabio Coentrao.Kosztował by 2 razy drożej ale jest bardziej perspektywiczny a Adriano już sie nie rozwinie z powodu wieku.Coentrao mógłby wprowadzić nową jakość na tej pozycji.
0
Nie wiem co się tak dziwicie. Gdy ktoś jest bogaty to chce mieć więcej i więcej. Messi może być skromny i spokojny w mediach ale jaki jest naprawdę ciężko powiedzieć, Jak pójdzie siedzieć to mamy problem
0
Chyba zartujesz porownujac lige angielska z hiszpanska. Tam sa 4-5 zespolow na swiatowym poziomie plus 3 zespoly bardzo mocne. A w hiszpanskiej tylko Barca i Real na poziomie swiatowym no i calkiem dobre Atletico Madryt. Reszta klubow slaba. Dzis juz liga niemiecka wyprzedza hiszpanska co widac po polfinalch LM. Glownie lepsza org. i frekwencja.