2

ma ból dupy :/

0

Barca nie ma ławki :)

0

jakby nie dał tego autografu to by wszyscy mówili, że chamsko się zachował.

0

Bravo jesteś Mistrzem... :)

0

Dani nie może odejść. Drugiego takiego świra nie znajdziemy.

0

kasta

0

Szkoda ; c

0

Łeee ;c

0

w fife moze tak :)

0

0

Chujowo ze Leo nic nie strzela ; c ;d

0

Jestes chory....

0

Bardzo dobrze powiedziałeś :D

0

Brak słow na Valdes...

0

ostatni?.... Dopuki sie nie ogarnie to ch... pogra ;//

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?