Bendzi11
Dołączył/a: styczeń 2014
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
ma ból dupy :/
0
Barca nie ma ławki :)
0
jakby nie dał tego autografu to by wszyscy mówili, że chamsko się zachował.
0
Bravo jesteś Mistrzem... :)
0
Dani nie może odejść. Drugiego takiego świra nie znajdziemy.
0
kasta
0
Szkoda ; c
0
Łeee ;c
0
w fife moze tak :)
0
0
Chujowo ze Leo nic nie strzela ; c ;d
0
Jestes chory....
0
Bardzo dobrze powiedziałeś :D
0
Brak słow na Valdes...
0
ostatni?.... Dopuki sie nie ogarnie to ch... pogra ;//