O sobie

  • Zainteresowania Piłka nożna, elektronika, gry komputerowe
  • Ulubiony zawodnik Messi
  • Ulubione zespoły FC Barcelona, Tottenham,
  • Barcelonie kibicuję od 2009

Statystyki

  • Dni w serwisie 380
  • Liczba komentarzy 88
  • Polecenia 186

Komentarze

0

Ulalala To było dobre!

1

@itmustbejoke na pewno będzie ciekawie :)

1

@MaTi61415 Wchodzisz, losujesz pytanie, siadasz, układasz sobie to co chcesz powiedzieć na kartce i odpowiadasz przed komisją posługując się kartką

Z obcego jest trochę inaczej, bo tam masz jasno odgórnie nakreślone jak to wygląda. Na początku jest taki luźny dialog, później jakieś odgrywanie ról, opis obrazka i odpowiedzenie na kilka pytań. Generalnie większość osób którzy maja maturę już za sobą twierdzi, że jest to bardzo rozdmuchany egzamin, także nie przejmuj się na zapas :)

0

@kuz Wielkie dzięki mordo! A Barca już grała, czy jeszcze nie?

0

ktoś wie kiedy odbędzie się ten turniej w FIFE piłkarzy z La Ligi?

Zobacz wszystkie

48

Ansu Fati zrobił na mnie duże wrażenie, jeśli dembele dalej będzie robił z siebie takiego dzbana to szybko może się zdziwić kto go zastąpi

19

Dzisiaj zostaliśmy pokonani przez Bilbao, klub który zawsze sprawiał większe bądź mniejsze problemy Barcy. Czy ten mecz był aż tak tragiczny? Owszem było trochę błędów, ale to nie był mecz niczym z lfc czy Romą, a na piłkarzy wylało się właśnie ogromne wiadro pomyj! Jeśli po takim meczu na La Rambli piłkarze są wyzywani od najgorszych szmat, to chyba jednak coś się popsuło, ale nie tylko w szatni. Cały czas pozostajemy w walce o ligę i upragnioną od lat LM. Mimo, że skład jest jaki jest i mimo, że nie jesteśmy faworytami do wygrania to będę oglądał pozostałe mecze tak samo jak do tej pory, jak za czasów Pepa, Enrique, czy Valverde. Bo kibicem się jest, a nie bywa. Świętujmy zwycięstwa, ale także nie zachowujmy się jak zwierzęta gdy naszemu ukochanemu klubowi nie idzie. VAMOS BARCA!

15

żeby nie było tylko jak z Celticiem XD

10

Jeśli piłka nożna ma sprawiać przyjemność kibicom, to ja uważam dzisiejszy mecz za udany. Cieszy świetna gra Fatiego i De Jonga. Arthur grał niczym magik. Tylko oby Messiemu się kontuzja nie odnowiła.

7

Co by nie mówić o Valverde to często potrafi za pomocą zmian odmienić losy meczu. Początek fatalny, a końcówka zadowalająca, ale najważniejsze wymęczone 3 pkt.