1

Nie no nie wierzę tyle sytuacji them Bus zepsuł Messi jeszcze karnego zepsuł masakra nie wierzę a była taka realna szansa w tą historyczną remontade

0

Karny gola messi

0

Barcelona też wygrywała pierwszy mecz i skończyło się jeden cztery może historię sie odwróci

0

To koniec już nie ma wielkiej naszej Barcelony trzeba ją na nowo zbudować z nowymi zawodnikami bo z tą ekipa to możemy tylko Alavés sobie pograć

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?