Bedi
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Gliwice
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
1;0 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
0
Iniesta każdy może się pomylić ;] Bym wcześniej tym zainteresował to bym pewnie wiedział ale jak mi jakiś gościu mówi takie głupoty w szkole a ja jestem naiwny więc wiesz ... :D A pozatym jestem nowy zarejstrowałem się może 15 min temu
0
Ronaldo 99999 mała pomyłka ;D
0
Manu Będzie grać 1 napastnikiem więc stawia na początek na defensywę więc będzie ciężko ;/
0
Keita pauzuje za kartki ...