Czy mógłby ktoś mi przeanalizowac jak zagra Barcelona w finale LM (chodzi mi o ustawienie, pierwszą jedenastkę i rezerwowych), przy wszystkich zawieszeniach i tylko PEWNYCH kontuzjach, które wyeliminują z finału.
Potrzebne jest mi to do napisania artykułu o finale LM 2009, no a po wiedzę o Barcelonie sięgam do chyba najlepszych źródeł ;)
PS. Gratuluję mistrzostwa, do zobaczenia w finale.
Czy mógłby ktoś mi przeanalizowac jak zagra Barcelona w finale LM (chodzi mi o ustawienie, pierwszą jedenastkę i rezerwowych), przy wszystkich zawieszeniach i tylko PEWNYCH kontuzjach, które wyeliminują z finału.
Potrzebne jest mi to do napisania artykułu o finale LM 2009, no a po wiedzę o Barcelonie sięgam do chyba najlepszych źródeł ;)
PS. Gratuluję mistrzostwa, do zobaczenia w finale.
Komentarze
0
Sevs, zaprawdę powiadam Ci, iż tak się stanie.
To jest ostatni finał rozgrywany w środku tygodnia ;)
Od nowego sezonu, na Bernabeu finał będzie rozegrany w niedzielę.
0
Proszę podesłac na maila:
beckie@onet.eu
0
Mam do Was prośbę.
Czy mógłby ktoś mi przeanalizowac jak zagra Barcelona w finale LM (chodzi mi o ustawienie, pierwszą jedenastkę i rezerwowych), przy wszystkich zawieszeniach i tylko PEWNYCH kontuzjach, które wyeliminują z finału.
Potrzebne jest mi to do napisania artykułu o finale LM 2009, no a po wiedzę o Barcelonie sięgam do chyba najlepszych źródeł ;)
PS. Gratuluję mistrzostwa, do zobaczenia w finale.
0
Mam do Was prośbę.
Czy mógłby ktoś mi przeanalizowac jak zagra Barcelona w finale LM (chodzi mi o ustawienie, pierwszą jedenastkę i rezerwowych), przy wszystkich zawieszeniach i tylko PEWNYCH kontuzjach, które wyeliminują z finału.
Potrzebne jest mi to do napisania artykułu o finale LM 2009, no a po wiedzę o Barcelonie sięgam do chyba najlepszych źródeł ;)
PS. Gratuluję mistrzostwa, do zobaczenia w finale.
0
Proszę podesłac na maila:
beckie@onet.eu
0
Sevs, zaprawdę powiadam Ci, iż tak się stanie.
To jest ostatni finał rozgrywany w środku tygodnia ;)
Od nowego sezonu, na Bernabeu finał będzie rozegrany w niedzielę.