O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 5900
  • Liczba komentarzy 3
  • Polecenia 0

Komentarze

0

Sevs, zaprawdę powiadam Ci, iż tak się stanie.

To jest ostatni finał rozgrywany w środku tygodnia ;)

Od nowego sezonu, na Bernabeu finał będzie rozegrany w niedzielę.

0

Proszę podesłac na maila:

beckie@onet.eu

0

Mam do Was prośbę.

Czy mógłby ktoś mi przeanalizowac jak zagra Barcelona w finale LM (chodzi mi o ustawienie, pierwszą jedenastkę i rezerwowych), przy wszystkich zawieszeniach i tylko PEWNYCH kontuzjach, które wyeliminują z finału.

Potrzebne jest mi to do napisania artykułu o finale LM 2009, no a po wiedzę o Barcelonie sięgam do chyba najlepszych źródeł ;)

PS. Gratuluję mistrzostwa, do zobaczenia w finale.

Zobacz wszystkie

0

Mam do Was prośbę.

Czy mógłby ktoś mi przeanalizowac jak zagra Barcelona w finale LM (chodzi mi o ustawienie, pierwszą jedenastkę i rezerwowych), przy wszystkich zawieszeniach i tylko PEWNYCH kontuzjach, które wyeliminują z finału.

Potrzebne jest mi to do napisania artykułu o finale LM 2009, no a po wiedzę o Barcelonie sięgam do chyba najlepszych źródeł ;)

PS. Gratuluję mistrzostwa, do zobaczenia w finale.

0

Proszę podesłac na maila:

beckie@onet.eu

0

Sevs, zaprawdę powiadam Ci, iż tak się stanie.

To jest ostatni finał rozgrywany w środku tygodnia ;)

Od nowego sezonu, na Bernabeu finał będzie rozegrany w niedzielę.

Media

Sonda

Czy zamierzasz śledzić dokładnie występy Lewandowskiego w Chicago Fire?