0

Pomieszkaliby troche w Polsce toby się nie nabrali na gadkę Rosella !!! Dla mnie od samego początku jest kretynem , i będzie kretynem , najgorsze jest to że ten kretyn jest prezydentem mojego ukochanego klubu !!! Czyja to jest wina ?? Myślę że Laporta powinien postąpić w tym przypadku jak pewien lider z Białorusi i zmienić prawo klubu. Przecież dostał wyraźny sygnał że kibice go popierają kiedy to utrzymał się na stanowisku !! Następnie wybory wygrywa człowiek który chciał go zniszczyć !!! Przecież oponenci Laporty to kretyni , co to za zadłużenie , ile dałyby inne kluby żeby wygrać tyle co wygrała Barcelona przez okres prezydentury tego niegodziwca!!! TO dzięki Joanowi jesteśmy najlepszym klubem na świecie , więc jakim prawem jego następcą jest człowiek który ma to gdzieś !! W głowie się to nie mieści dlaczego takie rzeczy mają miejsce , cieżko to powiedzieć ale Socios to kompletni idioci , niestety nie widze innego wytłumaczenia , może ich przekupił dał 100 euro za głos ?? Wybór Rosella na prezydenta jest początkiem końca tej drużyny , zapewne zdobędziemy jeszcze pełno trofeów , ale upadek jest nieunikniony , dlaczego ?? Bo ten człowiek kompletnie nie rozumie filozofii klubu , jest nawet gorszym prezydentem od Gasparta , bo tamten jest chociaż patriotą , a dla Sandro liczy sie tylko jeden bóg - KASA !! Mam nadzieje że Socios szybko przejrzą na oczy i go odwołają !!! Jak dla mnie Cruyff jest wielki , nikt tak jak on nie rozumie ideii tego klubu , nikt tak jak on nie kocha tego klubu dla mnie zawsze pozostanie Honorowym Prezydentem FC Barcelony!! Natomiast Rosell jest dla mnie jak wrzód na tyłku , jak dziwka w parafii , wiem że to ostre słowa ale zawsze mówie to co myślę , a widząc obecnego prezydenta widze zło wcielone , widze tego gościa z czerwonym nosem z bajki " było sobie życie ". A najgorsze jest to że nic nie moge na to poradzić , jedyne co mi pozostaje to czekać , aż się go pozbędą , i liczyć na to że nie zepsuje do końca tego co zbudował jego wróg Laporta .

Visca el Barca !!! Rosell won !!!

0

Dla mnie to co robi Rosell to hańba. Najpierw odebrał Cruyff'owi tytuł honorowego prezydenta klubu , co moim zdaniem jest świnstwem !! , i nie dlatego , że popierałem ten pomysł , takich rzeczy sie nie robi bo to godzi w wizerunek klubu ) Ciekawe czy zrobiłby to samo gdyby Johan był jego zwolennikiem ?? Potem nagle odkrywa długi klubu ?! Skoro Laporta mógł ukrywać taki dług , to równie dobrze Rosell może go wymyślić . I teraz nagle sprzedaje miejsce na koszulkach , żeby ratować klub , robi z siebie bohatera !! Nie wiem jak wy ale dla mnie Sandro jest strasznie łasy na kase , strach pomyśleć co jeszcze wymyśli , już dawno wiedziałem , że jedyne co może zrzucić Barce z piedestału to właśnie zły zarząd . I to wszystko w momencie kiedy Barcelona gra tak pięknie , aż mnie serce boli jak widze te nowe koszulki , najchętniej pozbyliby się tego napisu unicef ale Sandro jeszcze nie wymyślił jak to zrobić żeby nie było szumu. Wiadomo są ważniejsze sprawy od dzieci , np. buraki na pustyni . Jeśli chodzi o sam trykot nie miejcie złudzeń , wybiorą 2 wersje z drzewkiem , niedługo na koszulce bedzie wiecej złotego jak bordowo-granatowego. Pozdrawiam wszystkich oponentów Rosella oby jak najszybciej zakończył swoje urzędowanie. Tytułami mnie nie przekupi bo to Laporta zbudował tą drużynę!! Visca el Barca !!

0

"Chcemy, by te sześć lat zapoczątkowało nową złotą erę Barcelony, chcemy by Barça należała do wszystkich socios. Jesteśmy Barçą, to wyjątkowe uczucie i obiecuję, że będziemy na szczycie. y Visca Catalunya" Po pierwsze jesteśmy na szczycie , po drugie po co zaczynać nową złotą ere , nie można kontynuować obecnej ?? Rosell nigdy nie bedzie lepszym prezydentem od Laporty więc niech lepiej skończy myśleć i po prostu dokończy dzieło swojego Wielkiego poprzednika !!! Rosell weź zrób wszystkim przysługę i podaj się do dymisji !!!

0

tusaback : naprawde myślisz , że Pep chciał się pozbyć Yaya i dlatego sadzał go na ławce?? Po prostu Toure nie chciał już grać w Barcy , to i Guardiola go nie zmuszał . Gdyby zamiast flirtować z MC , skoncentrował się na obecnym klubie ,grałby więcej. Nikt nie jest niezastąpiony , zobaczymy jak sobie w Anglii poradzi , ale według mnie to dla niego koniec przygody z wielką piłką :/. Nie bede mu za nic dziękował bo osłabił drużynę , czy naprawdę tak mu zależy na grze z bratem ?? Czy może to tylko pretekst , a prawdziwym motywem są pieniądze ? Cóż ,pozostawie to bez komentarza ;-.

0

MC - Najwieszy sukces : Wyrwanie Yaya Toure z Barcelony.

Yaya Toure - Największy sukces : Gra w Barcelonie.

No myślę że z Yaya MC utrzyma się w lidze , słyszałem , że mają teraz 5 defensywnych kupić , potem 10 obrońców i 5 bramkarzy , do tego mają grać systemem rotacji . Wszystko to możliwe dzięki super komputerowi z kosmosu który dobierze na każdy mecz najlepszą 11 , Mancini dodatkowo ma mieć wszczepiony Chip który pozwoli mu się zintegrować z systemem i podejmować najlepsze decyzje. Bukmacherzy już widzą w Manchesterze City faworyta do wygrania wszystkiego ,włącznie z "Wielką Pardubicką" a Arabowie kombinują ,żeby zabronić innym zespołom używania członu Manchester!

0

Mogłeś jeszcze pograć w piłkę Yaya !!! Nie za wcześnie na emeryturę ?? Miałeś chamie złoty róg , został ci się jeno sznur !!!

0

Barca4-ever : Najlepiej wyłapywać błedy ortograficzne , ty nigdy ich nie popełniasz ? Myślałem że to strona fanów Barcelony a nie Polonistów. Pozdro .

0

Najbardziej mi zależy , żeby drużyna opierała się na wychowankach tak jak do tej pory ,żeby nie miała komercjalnej reklamy , jak do tej pory, żeby nie przylazł Robinho (który leci tylko na kase -przykład transferu do Man City), bo niby za kogo miałby grać za Pedro ? oraz żeby przebudowano Camp Nou według projektu Fostera , to na prawde byłoby coś , stadion mieniący się setkami barw , idealnie komponowałby się z bajkowymi budynkami Gaudiego. Mamy wspaniałą drużynę , która odniesie jeszcze pewnie dużo zwycięstw , najgorsze jest to ,że to zasługa Laporty , a całe laury bedzie zbierał Rosell i ludzie bedą się podniecać jaki to dobry prezydent , a ciekawi mnie co by zrobił gdyby obejmował drużynę w kryzysie. Jeśli socios chcą zrobić z Barcelony maszyne do zarabiania pieniędzy , nie wróży to dobrze . Przykładu nie musimy daleko szukać (Madryt). Niestety Rosell zniszczy to co budowano od lat , wizerunek klubu który miast zbijać fortune , bogaci sie w sposób bardziej romantyczny , poprzez dawanie światu wspaniałych widowisk , zapierających dech spektaklów . Taka Barcelona umże jeśli na jej czele stanie koleś dla którego najważniejsza jest KASA! KASA! KASA! Może i jestem pesymistą , ale wiem że rację ma przysłowie , że lepsze jest wrogiem dobrego. Pozdrawiam i miejmy nadzieje ,że nasz ukochany klub FC Barcelona nie zatraci wszystkiego ze swojej wyjątkowości.

Forca Barca !!!

0

P.S . Kto wie jak nazywa się ten sport w który gra Rubin Kazań ?? To musi być coś dla masochistów.

0

Ciągle wierzę w tą drużynę , najważniejsze to dać z siebie wszystko w meczu z Interem i liczyć na remis Kazania z Dynamem . Już się przyzwyczaiłem ,że po wielkim sukcesie Barca musi doznać jakiegoś wielkiego upokorzenia. A ,że sezon był udany więc strach się bać. Powiem jedno LM bez Barcelony to c..j nie turniej :)

0

Pech.

0

i dobrze nie lubie Tottenhamu

0

"Drewniany bal wbity ok. metr obok jednego ze słupków mógłby być w tym meczu większym zagrożeniem od Bojana. " - hmm , no ok rozumiem .że zagrał słabo ale po co od razu tak na niego jechać. Jak Messi zagra beznadziejny mecz to nikt go nie obraża. Może i Bojan zmarnował sytuacje ale chociaż je miał :) i nie ma sensu się tak napinać. Trochę szacunku dla gości z herbem Barcy na piersi !!

0

Straszyta tylko ludzi , tymi artykułami o Robinho. Ibra to świr ale da sie go polubić , Robinho nigdy nie polubie. Coś mnie w nim drażni , może za bardzo przypomina mi Ronaldinho i jego balangi. Na szczęście do zimy jeszcze trochę czasu , i teraz pod nieobecność Henry'ego będziemy mogli się przekonać czy Robinho nam potrzebny czy nie :P

0

Co to ma być , Laporta bawi sie w spełnianie marzeń . Widze ,że przykład Ronaldinho niczego go nie nauczył . Pozostaje mieć nadzieje , że do transferu nie dojdzie , tak jak z Villą (Chociąż tego transferu akurat żałuje) .

0

40 baniek , Robinho nie jest wart nawet 20 !!! Tragedia , mój ukochany klub zwariował :( .

0

Ja tam się wcale nie cieszę , marnotrastwo pieniędzy co z Pedro co z Bojanem , jeśli wolicie Robinho to gratuluje . Nie mówie ,że gość jest od nich słabszy , ale po co zapychać skład brazylijczykiem , który podąża drogą Ronaldinho?? Ta drużyna już nie musi nic udowadniać , lepiej dać szansę wychowanką , tak jak było z Messim , niż kupować zawodników , i skazywać takieg Pedro czy Bojana na rolę wiecznego rezerwowego!! Moim zdaniem skład jest kompletny i nie ma co kombinować. Tak samo Cesc niby za kogo miałby grać?? Fabregas to dobra altrnatywa na przyszłość , ale nie teraz , a wracając do Robinho to będzie największa porażka zarządu , nawet jeśli bedzie strzelał po 40 bramek w sezonie. Bo kiedyś odejdzie a na jego miejsce trzeba będzie sprowadzić kogoś nowego bo taki Bojan czy Pedro popadną w przeciętność :(.Ale co z tego ,najważniejsza jest kariera Robinho.

0

Jak dla mnie Laporta może nawet kraść pieniadze z klubowej kasy taczkami , byle by drużyna odnosiła sukcesy . Fajnie ,że kibice go tak nie nawidzą , no chyba że przejmują się bardziej losami jakiegoś bolka w zarządzie , niż sukcesami.

0

Za słaby i zbyt zblazowany jak na Barce :) To jest taki typ Ronaldinho , ma talent , ale woli balować zamiast trenować . Od takich piłkarzy trzeba sie trzymać daleko !!!

0

odo997 - kim żeś ty jest żeby oceniać naszego trenera , jeśli kibicem Barcy to na to nie zasługujesz , to czy zrobił dobrze czy źle nie nam osądzać , trenera rozlicza się z wyników , a jak na razie drużyna ma szanse zgarnąć wszystko. To już nic nie znaczy???

0

Słuchajcie macie gdzieś bramke Xaviego z meczu z Juve w 2003 , bo Iniesta strzelił chyba podobną :) , choć wydaje mi się że Xavi walnął po ziemi , nie jestem pewien , a na Youtubie tego nie moge znaleźć , wiem że ględzę , ale :) chętnie bym porównał te bramki :) , co do meczu to jeszcze mi cisnienie skacze , mało bym na OIOM-ie wylądował , zapowiada się ciekawy finał , po takim szczęściu jakie dziś nas spotkało , porażka byłaby niespodzianką :P

0

hanc nic nie prowokuje po prostu wyrażam swoją opinie , noty są dla mnie zbyt wyrównane , różnice w grze poszczególnych zawodników było widać gołym okiem , wręcz można było przewidzieć jak dany zawodnik się zachowa . Ale skoro według was Iniesta zagrał na poziomie Sancheza to gratuluje :)

0

Akurat oglądałem ten mecz i moim zdaniem Sanchez zagrał zdecydowanie najsłabiej , wręcz się wyróżniał na tle innych zawodników , dlaczego więc dostał aż 5 ?? Co do Krkica już się przyzwyczaiłem że nie jest ulubieńcem autorów , niby sie zgadzam z oceną (ba może nawet na mniej zasłużył) ale te komentarze mnie śmieszą , chłopak ma talent ale to nie znaczy ,że musi od razu grać na poziomie Messiego. kto jak kto ale tacy specjaliści powinni o tym wiedzieć :) Odnoszę wrażenie że oceny zawodników tym razem były robione na odpier... . Ale to takie moje skromne zdanie , czekam na riposte :P

0

adammo13: Bo to konkurs na najlepszego zawodnika 2008r ? A nie na najbardziej utytułowanego (według mnie najważniejsze trofeum i tak zdobył Xavi i spółka) ,czy najskuteczniejszego (przykład Cannavaro) , nie twierdze że CR7 na to wyróżnienie nie zasłużył , ale wydaje mi sie że bardzo mu pomogła popularność :)

0

Ja nie przyjde bo mam za daleko :)

0

I tak najbardziej mnie dziwi obecność Kaki . Co on tam robił , już ten cały Casillas powinien sie załapać :)

0

shanhaevel: Wiem , lubie po prostu łapać za słówka :)

0

A wracając do Maradony to miałem na myśli ,że mnie zaskoczył ,bo wybrał Cristiano , toż przecież on rywalizował z Messim :)

0

Messi ma hiszpański paszport :) to czemu Casillas mógł ??

0

No no Maradona mnie zaskoczył :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?