8 maja 2019, 21:39
0
Masz rację,ja kibicuję Barcusi od 1978r (sic!)i zawsze powtarzałam ,że jestem cule czy wygrywali czy przegrywali.To są tylko ludzie.VeB
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
Masz rację,ja kibicuję Barcusi od 1978r (sic!)i zawsze powtarzałam ,że jestem cule czy wygrywali czy przegrywali.To są tylko ludzie.VeB
0
Masz rację,ja kibicuję Barcusi od 1978r (sic!)i zawsze powtarzałam ,że jestem cule czy wygrywali czy przegrywali.To są tylko ludzie.VeB