0

hmm...niektorzy widze ze sie nie ciesza z odpadniecia Realu bo to hiszpanska druzyna:>...ja na miejscu Barcelony bym sie cieszył:d bo bd mowic "tylko Barcelona Trzyma Poziom" :D ja sie tam ciesze ze odpadli modliłem sie oto:)...przed kazdym meczem z Juve,Arsenalem,Roma,Lyonem,liverpoolem i Bayernem oni ciagle gadali ze dostana srogie lanie bo te druzyny sa nic nie wart:| przed meczem z Lyonem Sergio R. powiedział "Lyon to srednia druzyna nie ujmujac nic im,ale to Real jest lepszy i wyjdzie zwyciesko z tego pojedynku;/" 3:0 wynik se wytpował jeszcze...Chodz Bayern niezasłuzenie pokonał fiore to naprawde ucieszyłem sie z kleski Realu! a wam gratuluje druzyny niechciałbym trafic na Barse bo zas byłby pogrom raczej

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?