Wstyd aby Barca w takim stylu awansowała do finalu(dzieki pomocy sedziemu),kartka dla Abidala byla sluszna poniewaz Anelka wychodzil na sam na sam-wiec tutaj nie ma dyskusji,kto sie zna na pilce to wie.
No i przejdziem do karnych :) aż nie dobrze sie robilo patrzac na takiego sedziego-3 karne mogl podyktowac i nikt chyba nie mialby pretensji.
Brakowalo Howarda Webba on by tu pewnie z 6 podyktowal :)
Co jak co ale sedzia dal wam ten final.Nie chce sie napinac ale taka jest prawda :/ nawet koledzy pisza ze wstyd aby Barca tak awansowala do finalu :) ale coz zycze powo,jednak licze na MU-Premier League rzadzi
Az tak zle nie bedzie xD Messiego wam Bosingwa nie wyłamie :) ale na pewno zbyt duzo pola do popisu mu nie zostawi i go troszke zwolni :) co do Iniesty to Essien go wylaczy z gry.
W kazdym badz razie zycze powodzenia w meczu,mam nadzieje ze nasze ulubione druzyny stworza wspaniale widowisko.Niech wygra lepszy,nie ma co sie napinac ze wygra Barcelona czy Chelsea pozdro dla kiboli Barcy :)
Co jak co ale sedzia dal wam ten final.Nie chce sie napinac ale taka jest prawda :/ nawet koledzy pisza ze wstyd aby Barca tak awansowala do finalu :) ale coz zycze powo,jednak licze na MU-Premier League rzadzi
Az tak zle nie bedzie xD Messiego wam Bosingwa nie wyłamie :) ale na pewno zbyt duzo pola do popisu mu nie zostawi i go troszke zwolni :) co do Iniesty to Essien go wylaczy z gry.
W kazdym badz razie zycze powodzenia w meczu,mam nadzieje ze nasze ulubione druzyny stworza wspaniale widowisko.Niech wygra lepszy,nie ma co sie napinac ze wygra Barcelona czy Chelsea pozdro dla kiboli Barcy :)
Wstyd aby Barca w takim stylu awansowała do finalu(dzieki pomocy sedziemu),kartka dla Abidala byla sluszna poniewaz Anelka wychodzil na sam na sam-wiec tutaj nie ma dyskusji,kto sie zna na pilce to wie.
No i przejdziem do karnych :) aż nie dobrze sie robilo patrzac na takiego sedziego-3 karne mogl podyktowac i nikt chyba nie mialby pretensji.
Brakowalo Howarda Webba on by tu pewnie z 6 podyktowal :)
Komentarze
0
Heh,co jak co ale zycze na zwyciestwo MU.
Wstyd aby Barca w takim stylu awansowała do finalu(dzieki pomocy sedziemu),kartka dla Abidala byla sluszna poniewaz Anelka wychodzil na sam na sam-wiec tutaj nie ma dyskusji,kto sie zna na pilce to wie.
No i przejdziem do karnych :) aż nie dobrze sie robilo patrzac na takiego sedziego-3 karne mogl podyktowac i nikt chyba nie mialby pretensji.
Brakowalo Howarda Webba on by tu pewnie z 6 podyktowal :)
0
Co jak co ale sedzia dal wam ten final.Nie chce sie napinac ale taka jest prawda :/ nawet koledzy pisza ze wstyd aby Barca tak awansowala do finalu :) ale coz zycze powo,jednak licze na MU-Premier League rzadzi
0
Hehe to mnie troszke news rozszmieszyl i komentarze xD
Ulice sa juz niebieskie xD Mieszkam w Londynie na dodatek w dzielnicy Chelsea i tam sie roi od niebieskosci,oczywiscie nie brakuje barw Barcy :)
Zapowiada sie znakomity mecz :]Wlasnie sie powoli na niego wybieram
Nie chce sie u was napinac czy cos w tym stylu,wiec zycze powodzenia i wspanialego widowiska przed TV
0
Az tak zle nie bedzie xD Messiego wam Bosingwa nie wyłamie :) ale na pewno zbyt duzo pola do popisu mu nie zostawi i go troszke zwolni :) co do Iniesty to Essien go wylaczy z gry.
W kazdym badz razie zycze powodzenia w meczu,mam nadzieje ze nasze ulubione druzyny stworza wspaniale widowisko.Niech wygra lepszy,nie ma co sie napinac ze wygra Barcelona czy Chelsea pozdro dla kiboli Barcy :)
0
Co jak co ale sedzia dal wam ten final.Nie chce sie napinac ale taka jest prawda :/ nawet koledzy pisza ze wstyd aby Barca tak awansowala do finalu :) ale coz zycze powo,jednak licze na MU-Premier League rzadzi
0
Hehe to mnie troszke news rozszmieszyl i komentarze xD
Ulice sa juz niebieskie xD Mieszkam w Londynie na dodatek w dzielnicy Chelsea i tam sie roi od niebieskosci,oczywiscie nie brakuje barw Barcy :)
Zapowiada sie znakomity mecz :]Wlasnie sie powoli na niego wybieram
Nie chce sie u was napinac czy cos w tym stylu,wiec zycze powodzenia i wspanialego widowiska przed TV
0
Az tak zle nie bedzie xD Messiego wam Bosingwa nie wyłamie :) ale na pewno zbyt duzo pola do popisu mu nie zostawi i go troszke zwolni :) co do Iniesty to Essien go wylaczy z gry.
W kazdym badz razie zycze powodzenia w meczu,mam nadzieje ze nasze ulubione druzyny stworza wspaniale widowisko.Niech wygra lepszy,nie ma co sie napinac ze wygra Barcelona czy Chelsea pozdro dla kiboli Barcy :)
0
Heh,co jak co ale zycze na zwyciestwo MU.
Wstyd aby Barca w takim stylu awansowała do finalu(dzieki pomocy sedziemu),kartka dla Abidala byla sluszna poniewaz Anelka wychodzil na sam na sam-wiec tutaj nie ma dyskusji,kto sie zna na pilce to wie.
No i przejdziem do karnych :) aż nie dobrze sie robilo patrzac na takiego sedziego-3 karne mogl podyktowac i nikt chyba nie mialby pretensji.
Brakowalo Howarda Webba on by tu pewnie z 6 podyktowal :)