0

SUCHAR Ronaldo zawsze gra fair play, w spotkaniu z Atleti sam przedłuzył sobie kare za uderzenie rywala do 3 meczów ;) ;)

0

Hahahahahaha to jest piękne

0

gosc z wąsem jak Adolf?

4

Real zdemolowany

0

"A tam wynik, ale jak dziś Ronaldo wygląda, zwłaszcza brwi ;) " komentarz z RM.pl

11

To jest ta różnica, gdy u nas cały zespół gra padake to zawsze jest szansa, że Messi objedzie 3-4, strzeli bramkę i sam wygra nam mecz, a Ronaldo potrzebuję dobrej gry zespołu

3

UWAGA! Borussia prowadzi ! :D I to 2;0

3

To Bale dzisiaj jest w składzie meczowym? :O

0

To jest karny, powinna być 11, REal powinien być zmieciony z powierzchni ziemi dziś

0

Oglądając ten mecz mam minę jak Ronald Koeman gdy South wygrywali 8:0

0

Co oni grają... dobrze ze mamy mecze z nimi juz za sobą ;o

0

Ronaldo jest zaskoczony iż sędzia mu nie pomógł ;)

1

DWAAA DWAAAAA! DWAAAAAAA

1

TIAGOOOOOOOOOOOO!!!!!

8

Zaczynają się magiczne farty Realu ;)

0

Czuję, że Carlo ostro przeanalizował NASZE mecze z Atleti, żeby dowiedzieć się jak ich pokonać ^^

0

zobacz znaczenie słowa 'przereklamowany' ;> przereklamowany do jest Ramos albo inny gwiazdunio, proszę Cie nie używaj wyrazów, których znaczenia nie znasz.

0

Koguty 2;1, brawo ;)

0

Błąd w obliczeniach kolego.

0

Jezus występuje w Islamie, choć nie jest tym, kim dla chrześcijan.

3

to ze star chipsów.

1

To ze Star Chipsów na wodę, bez paniki.

0

Jak się Palacio zamiast Teveza powłuję to tak ejst :D

0

Zdrowia James! Szkoda, że to złamanie, węższy skład Realu to większa szansa na stratę puntów, ale nie życzę nikomu takich kontuzji.

5

A ja byłem już w 50% Manchesterze... ja chciałem oni nie. Hihi.

0

Napisałem coś o podobnej treści w jednym z artykułów, niemniej wydawało mi się, że artykuły powinny być WIARYGODNE, nawet jeśli to nie przyczyni się do zwiększenia liczy osób czytających je i komentujących ;/ ;/ Porażka

6

Według redakcji Onet, Real grał zaległy mecz z Sevilla, który odbył się dziś, bo w Grudniu piłkarze mieli Puchar Narodów Afryki xD xD Ostatnio nawet w jednym artykule przeczytałem, że Di Maria to wcale nie popularny 'el Fideo' ale uwaga ' EL FLACO'

0

Osobisty lizodup RealuTo nie tajemnica, że jest kibicem królewskich

0

Real poradzi z Atleti? To Atletico jest wyraźnym faworytem. Oglądasz mecze wgl?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?