Barwindg
Dołączył/a: grudzień 2014
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
SUCHAR Ronaldo zawsze gra fair play, w spotkaniu z Atleti sam przedłuzył sobie kare za uderzenie rywala do 3 meczów ;) ;)
0
Hahahahahaha to jest piękne
0
gosc z wąsem jak Adolf?
4
Real zdemolowany
0
"A tam wynik, ale jak dziś Ronaldo wygląda, zwłaszcza brwi ;) " komentarz z RM.pl
11
To jest ta różnica, gdy u nas cały zespół gra padake to zawsze jest szansa, że Messi objedzie 3-4, strzeli bramkę i sam wygra nam mecz, a Ronaldo potrzebuję dobrej gry zespołu
3
UWAGA! Borussia prowadzi ! :D I to 2;0
3
To Bale dzisiaj jest w składzie meczowym? :O
0
To jest karny, powinna być 11, REal powinien być zmieciony z powierzchni ziemi dziś
1
http://pbs.twimg.com/media/B0Pm6R_CMAEPB0E.jpg
0
Oglądając ten mecz mam minę jak Ronald Koeman gdy South wygrywali 8:0
0
Co oni grają... dobrze ze mamy mecze z nimi juz za sobą ;o
0
Ronaldo jest zaskoczony iż sędzia mu nie pomógł ;)
1
DWAAA DWAAAAA! DWAAAAAAA
1
TIAGOOOOOOOOOOOO!!!!!
8
Zaczynają się magiczne farty Realu ;)
0
Czuję, że Carlo ostro przeanalizował NASZE mecze z Atleti, żeby dowiedzieć się jak ich pokonać ^^
0
zobacz znaczenie słowa 'przereklamowany' ;> przereklamowany do jest Ramos albo inny gwiazdunio, proszę Cie nie używaj wyrazów, których znaczenia nie znasz.
0
Koguty 2;1, brawo ;)
0
Błąd w obliczeniach kolego.
0
Jezus występuje w Islamie, choć nie jest tym, kim dla chrześcijan.
3
to ze star chipsów.
1
To ze Star Chipsów na wodę, bez paniki.
0
Jak się Palacio zamiast Teveza powłuję to tak ejst :D
0
Zdrowia James! Szkoda, że to złamanie, węższy skład Realu to większa szansa na stratę puntów, ale nie życzę nikomu takich kontuzji.
5
A ja byłem już w 50% Manchesterze... ja chciałem oni nie. Hihi.
0
Napisałem coś o podobnej treści w jednym z artykułów, niemniej wydawało mi się, że artykuły powinny być WIARYGODNE, nawet jeśli to nie przyczyni się do zwiększenia liczy osób czytających je i komentujących ;/ ;/ Porażka
6
Według redakcji Onet, Real grał zaległy mecz z Sevilla, który odbył się dziś, bo w Grudniu piłkarze mieli Puchar Narodów Afryki xD xD Ostatnio nawet w jednym artykule przeczytałem, że Di Maria to wcale nie popularny 'el Fideo' ale uwaga ' EL FLACO'
0
Osobisty lizodup RealuTo nie tajemnica, że jest kibicem królewskich
0
Real poradzi z Atleti? To Atletico jest wyraźnym faworytem. Oglądasz mecze wgl?