8

Że co proszę?

1

a może w międzyczasie będzie musiało dojść do modernizacji kibli i co wtedy??

14

To będzie przykre słyszeć na CN kibiców Athleticu przekrzykujących piknik po drugiej stronie :( Oby się nasi zmobilizowali

0

Mam nadzieję, że nie zacznie się u Alvesa ubierać, modle się o to.

5





W końcu odcinek o naszym wielkim kapitanie, aż łezka się kręci. :(

Nie wierzę w to, znowu drugi ;x wybaczcie.

3

Haha, genialne.

http://www.meczyki.pl/barcelona_w_tym_sezonie,45452,filmik.html

Ajj.. Spóźniłem się, już ktoś wkleił :(

Dziś Neymar gra, Francja-Brazylia, 21:00.

2

Athletic pewnie wniebowzięty

1

To trudno ;>

1

Robben kontuzjowany ( 8 tyg.) Co to ma wspolnego z Barcą? Ano to, że ewentualne półfinały również pewnie ominie ;) A możliwe, że na nich trafimy


0

Gość ewidentnie ma coś do rudych.

3

1. Spora przewaga, ale liga trwa dalej.
2. Słaba pierwsza połowa, druga znacznie lepsza
3. Słaba skuteczność Neymara, ale tragicznie nie zagrał
4. Arsenal

Dobranoc,

0

Nie podzielał szału niektórych użytkowników. Skuteczność Neymara pozostawiła wiele do życzenia, ale są ważne 3 pkt.

4

Przypomina się mecz z 1 rundy. Wtedy to Messi zmarnował na 2;0 i Real strzelił, teraz Neymar. Oby nie skończyło się jak wcześniej, patrząc na przebieg meczu to niewykluczone.

6

Hahahaha chciałbym zobaczyć miny tych pewniaczków co już wczoraj dopisali nam 3 pkt. :D Gramy taką lipe, że ten remis to z pocałowaniem ręki ;)

1

Za dużą presję na nas zrzucili, wyszło na to ze musimy to wygrac i graja jakby mieli pełne spodnie

0

To by nawet Munir strzelił... żałosne

0

Gratuluje Neymarowi ;-)

0

Po jaką takie karki łapać... ;/

1

to prawdopodobnie ostatni mecz, który komentują

2

o 21 zapominamy o wszystkim innym, nic poza tym meczem nie istnieje :D

0

di maria - hahahahaha

1

Dołączam się do pytania! :)

1

Na te mecze mobilizacja jest tak wielka, że forma Realu nie ma żadnego znaczenia, oni zrobią wszystko by wygrać na CN i dodatkowo zostać liderem la liga. Nie będzie lekko.

1

Pogba dobrze gra, ale nie ma jakoś fenomenalnych statystyk :D raczej średnie Veratti też okej, walczak z niego

9

ja też, nie wiem tylko czy w swoim pokoju czy do rodziców isc, wieksza plazma

1

http://www.meczyki.pl/image_upload/image/450_23052.jpg?1

Real i Atleti pod formą, więc powinno być ciekawie.
My nie trafiliśmy źle, Paryż osłabiony, mocni są tak czy inaczej ale jednak.

2

0

fajnie, Wolski okej.

0

Zdjęcie mega! :D tapeta

0

"atmosfera gęsta jak żel na włosach co niektórych piłkarzy" mistrz

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?