Barwindg
Dołączył/a: grudzień 2014
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
8
Że co proszę?
1
a może w międzyczasie będzie musiało dojść do modernizacji kibli i co wtedy??
14
To będzie przykre słyszeć na CN kibiców Athleticu przekrzykujących piknik po drugiej stronie :( Oby się nasi zmobilizowali
0
Mam nadzieję, że nie zacznie się u Alvesa ubierać, modle się o to.
5
W końcu odcinek o naszym wielkim kapitanie, aż łezka się kręci. :(
Nie wierzę w to, znowu drugi ;x wybaczcie.
3
Haha, genialne.
http://www.meczyki.pl/barcelona_w_tym_sezonie,45452,filmik.html
Ajj.. Spóźniłem się, już ktoś wkleił :(
Dziś Neymar gra, Francja-Brazylia, 21:00.
2
Athletic pewnie wniebowzięty
1
To trudno ;>
1
Robben kontuzjowany ( 8 tyg.) Co to ma wspolnego z Barcą? Ano to, że ewentualne półfinały również pewnie ominie ;) A możliwe, że na nich trafimy
0
Gość ewidentnie ma coś do rudych.
3
1. Spora przewaga, ale liga trwa dalej.
2. Słaba pierwsza połowa, druga znacznie lepsza
3. Słaba skuteczność Neymara, ale tragicznie nie zagrał
4. Arsenal
Dobranoc,
0
Nie podzielał szału niektórych użytkowników. Skuteczność Neymara pozostawiła wiele do życzenia, ale są ważne 3 pkt.
4
Przypomina się mecz z 1 rundy. Wtedy to Messi zmarnował na 2;0 i Real strzelił, teraz Neymar. Oby nie skończyło się jak wcześniej, patrząc na przebieg meczu to niewykluczone.
6
Hahahaha chciałbym zobaczyć miny tych pewniaczków co już wczoraj dopisali nam 3 pkt. :D Gramy taką lipe, że ten remis to z pocałowaniem ręki ;)
1
Za dużą presję na nas zrzucili, wyszło na to ze musimy to wygrac i graja jakby mieli pełne spodnie
0
To by nawet Munir strzelił... żałosne
0
Gratuluje Neymarowi ;-)
0
Po jaką takie karki łapać... ;/
1
to prawdopodobnie ostatni mecz, który komentują
2
o 21 zapominamy o wszystkim innym, nic poza tym meczem nie istnieje :D
0
di maria - hahahahaha
1
Dołączam się do pytania! :)
1
Na te mecze mobilizacja jest tak wielka, że forma Realu nie ma żadnego znaczenia, oni zrobią wszystko by wygrać na CN i dodatkowo zostać liderem la liga. Nie będzie lekko.
1
Pogba dobrze gra, ale nie ma jakoś fenomenalnych statystyk :D raczej średnie Veratti też okej, walczak z niego
9
ja też, nie wiem tylko czy w swoim pokoju czy do rodziców isc, wieksza plazma
1
http://www.meczyki.pl/image_upload/image/450_23052.jpg?1
Real i Atleti pod formą, więc powinno być ciekawie.
My nie trafiliśmy źle, Paryż osłabiony, mocni są tak czy inaczej ale jednak.
2
0
fajnie, Wolski okej.
0
Zdjęcie mega! :D tapeta
0
"atmosfera gęsta jak żel na włosach co niektórych piłkarzy" mistrz