Barwindg
Dołączył/a: grudzień 2014
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Tomaszewski już dawno zakotwiczył o dno, szkoda że taki zawodnik potrafił po zakończeniu kariery zrobić z siebie kogoś takiego.
0
No i karniaczek :P
0
Jak on sie przy korycie w Arsenalu i reprze trzyma to nie mam pojęcia :D
1
Socjopata
hahahahahaha
4
Hajto twierdzi, że 'Kimich' więc ja obstawiam w ciemno, że 'Kimiś' xD
5
eksperci z giga sport mu notatki robią
1
Czekałem aż coś o drewniaku dodasz, hahaha :D nie zawiodłem się
1
http://iv.pl/images/15983538320145406183.jpg
przerwa humorystyczna
// Z Futbolove
4
no wiesz, to że ktoś nie gra tak dobrze jak ROnaldo to nie znaczy, że nie może go krytykować :D niemniej głupoty gada niesłychane niekiedy
0
Żiru szybki? Z wielu głupot ta jest chyba najgłupsza w wykonaniu Hajty
0
nie przypominaj takich tragicznych wydarzeń, ledwo co zdołałem zapomnieć :(
0
no dwa nie, 9 razy na 10 lat
2
nic się 2 razy nie zdarza! :D
moze prócz Arsenalu na 4 miejscu w lidze
0
niech wygra lepszy i niech wygra z Portugalią
0
no, jeden z fajniejszych
3
Mustafą,hahahahahhaha
niee, ja jednak wolę Polsat, to trzeba słyszeć
0
ten półfinał jest dla mnie jak finał, słabo wyszło
PS 2 lata temu Niemcy też grali z gospodarzami w półfinale xD Remember ?
0
brawo Lech :)
0
to będzie najnudniejszy finał w historii ME
2
hahaha człowiek nie do ogarnięcia dla nikogo
4
- "Nie wiem czy pamiętasz te czasy, że grało się z libero"
- "Tomek, jesteśmy w tym samym wieku"
przeoczylem to niestety, bo mecz ciezko ogladac
26
z taką grą to chyba paraolimpiadę
0
przeciez w torebce bym nie wrzucił xd
0
ale ja go z lodówy wyjąłem i w worku był, sztachnąłem się i az sie zastanowilem czy to jeszcze zdatne xd
0
ten znowu z tym play the ball in the box
1
Pan Jacek prawi same słuszne rzeczy :) Ale powiedział to w taki sposób... :D
4
-Jak panowie sądzicie, kto wygra?
-lepszy wygra
GMOCH XDDDDDD
3
chcialem ugotowac bo z 10 lat nie jadlem, ale jak mi buchnęło z tego worka to nwm czy to sie do jedzenia nadaje xD ledwo na nogach ustałem, to cos normalnego?
0
kto gotował kiedys bób? xd
114
http://iv.pl/images/95645934909766755894.jpg
z dystansem proszę xd nie linczować