witam wszystkich w dzisiejszym meczu myślałem że się załamie . barca która jest niby w tak dobrej formie zagrała dzisiaj fatalny match. mam nadzieje ze dzięki temu sie zmobilizują i rozklepią Citizens tak z 4-0. pozdrawiam ! Visca el Barca!
witam wszystkich w dzisiejszym meczu myślałem że się załamie . barca która jest niby w tak dobrej formie zagrała dzisiaj fatalny match. mam nadzieje ze dzięki temu sie zmobilizują i rozklepią Citizens tak z 4-0. pozdrawiam ! Visca el Barca!
Komentarze
0
witam wszystkich w dzisiejszym meczu myślałem że się załamie . barca która jest niby w tak dobrej formie zagrała dzisiaj fatalny match. mam nadzieje ze dzięki temu sie zmobilizują i rozklepią Citizens tak z 4-0. pozdrawiam ! Visca el Barca!
0
witam wszystkich w dzisiejszym meczu myślałem że się załamie . barca która jest niby w tak dobrej formie zagrała dzisiaj fatalny match. mam nadzieje ze dzięki temu sie zmobilizują i rozklepią Citizens tak z 4-0. pozdrawiam ! Visca el Barca!