O sobie
- Zainteresowania Piłka nożna,siatkowa,kosz,bieganie,i wiele innych :P
- Ulubiony zawodnik cały skład ;)
- Ulubione zespoły Barca,Arsenal,Borussia Dortmund,Man Utd.
- Barcelonie kibicuję od 4 lat
Statystyki
- Dni w serwisie 4940
- Liczba komentarzy 26
- Polecenia 0
Komentarze
0
MARKETING..... :/
0
Powinien wpuscic Songa w kolejnym meczu i jest ok :)
0
Bardzo lubię Tatę , ma coś czego brakowało Tito :)
0
Alexis dziku , jesteś w formie , oby tak dalej :D
0
Przeceiż Silva nie musi grac w każdym meczu np. będziemy go oszczędzać na przeciwników z niższej półki a damy pograc młodym (o ile przejdzie)
0
Leo po prostu , no jest niesamowity, nie mam słów żeby go określić , przy tym rzucie wolnym , myślę sobie ,, pewnie nie strzeli bo to by było niemożliwe,, i mnie zamurowało :D
0
Przeceiż Silva nie musi grac w każdym meczu np. będziemy go oszczędzać na przeciwników z niższej półki a damy pograc młodym (o ile przejdzie)
0
Już nie mogę się doczekać tego meczu :)
0
Niesamowity artykuł, ale odczuwam to samo , swoim dzieciom będę opowiadał o wieczorach spędzonych na oglądaniu Barcy i o fantastycznej erze najwybitniejszego klubu świata , najwybitniejszych zawodnikach tego klubu i oczywiście o najwybitniejszym trenerze świata- Pepie Guardioli ...
Més que un club !!!
0
MARKETING..... :/