O sobie

  • Zainteresowania Piłka nożna,siatkowa,kosz,bieganie,i wiele innych :P
  • Ulubiony zawodnik cały skład ;)
  • Ulubione zespoły Barca,Arsenal,Borussia Dortmund,Man Utd.
  • Barcelonie kibicuję od 4 lat

Statystyki

  • Dni w serwisie 4940
  • Liczba komentarzy 26
  • Polecenia 0

Komentarze

0

MARKETING..... :/

0

Powinien wpuscic Songa w kolejnym meczu i jest ok :)

0

Bardzo lubię Tatę , ma coś czego brakowało Tito :)

0

Alexis dziku , jesteś w formie , oby tak dalej :D

0

Przeceiż Silva nie musi grac w każdym meczu np. będziemy go oszczędzać na przeciwników z niższej półki a damy pograc młodym (o ile przejdzie)

Zobacz wszystkie

0

Leo po prostu , no jest niesamowity, nie mam słów żeby go określić , przy tym rzucie wolnym , myślę sobie ,, pewnie nie strzeli bo to by było niemożliwe,, i mnie zamurowało :D

0

Przeceiż Silva nie musi grac w każdym meczu np. będziemy go oszczędzać na przeciwników z niższej półki a damy pograc młodym (o ile przejdzie)

0

Już nie mogę się doczekać tego meczu :)

0

Niesamowity artykuł, ale odczuwam to samo , swoim dzieciom będę opowiadał o wieczorach spędzonych na oglądaniu Barcy i o fantastycznej erze najwybitniejszego klubu świata , najwybitniejszych zawodnikach tego klubu i oczywiście o najwybitniejszym trenerze świata- Pepie Guardioli ...
Més que un club !!!

0

MARKETING..... :/

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?