Barceloniak31
Dołączył/a: czerwiec 2012
Lubin
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
domowe podobają mi się bardziej, są takie... barcelońskie ;)
0
mam nadzieję, że będzie solidnie strzegł naszej bramki :D
0
Busi to Busquets :D
1
ja też bym bardzo chciała :) jest urodzonym kapitanem i ma walke w sercu pomimo tego że jest młodziutki :D
0
tylko nie Llorente :(
1
troche za dużo kasy jak za Cesca.. wydaje mi sie że nie jest tyle wart ;)
0
zgadzam sie w 100% i jestem troszke zawiedziona że Alba w ostatnim meczu siedział na ławce :(
1
dokladnie. najpierw potrzeba bardzo silnej i niezawodnej obrony, a dopiero pozniej myslec nad reszta, jesli nie bedzie obrony nie bedzie nic ;(
4
nie ma co mowic bo Mascherano niezle sie nabiegal wczoraj za Villa, mysle ze to byl jego dobry mecz ;)
0
dziękujemy za walke Barca! gratki dla Athletico, zasłużone :)
0
Dziękuje Ci bardzo za pomoc :)
0
*Koleżanko hehe :D
bardzo szkoda bo te internetowe transmisje bardzo tną i nie widziałam ostatnio połowy meczu :((
0
mam cyfrowy polsat, wiecie czy na tej plaformie znajde transmisje?
0
Jestem za :D Smuda rządzi :)
0
bardzo spodobalo mi sie zachowanie Valdesa. szkoda ze odchodzi
0
raczej bedzie, bo wszystkie mecze copa del rey sa transmitowane.
0
Pep jest oficjalnie trenerem Bayernu Monachium
0
świetny artykuł. podoba mi sie tytuł "Leo kontra Messi" :))
0
według mnie powinni wyremontować Camp Nou. na tym stadionie było rozegranych tyle wspaniałych meczy i szkoda by było stracić takie miejsce :)
0
syn Messiego też pewnie bedzie taki utalentowany jak on :))
0
Messi musi grac w Barcelonie jak najdłużej :)) i życze mu 4 Złotej Piłki. on jest najlepszy :D
0
w następnym meczu Villa powinien grać w pierwszym skladzie
0
Messi... :D
0
ten piłkarz jest niesamowity...
Vamos Messi ♥
0
syn Messiego będzie na pewno tak samo utalentowany jak on :P
0
cieszę się, że to właśnie Xavi i Casillas dostali tę nagrodę :D
0
Casillas i Xavi to swietni pikarze...
0
gratulacje dla Iniesty :))
0
Barca wygra... może zobaczymy hattricka Messiego :)
0
4 mecze bez bramki, ale 15 klasyków 13 goli O.o