0

Oojojojojoojojoj

0

Stiffmeister

NO a ty jestes liderem bandy idiotów :)

0

Haha BRAWO IBRA

Zamknij mordy sezonowcom

0

A co Eto robił jak on by wszytko wykorzystałw tamtym sezonie miałby 50 goli lajtowo -.-

0

Ban!

0

sajmondiscrast

Żebyś sie zastanawial....

0

ja bym tam najchętniej widział w 1 zespole fontasa/muniese dalmau, ruede i jeffrena

0

ja bym tam najchętniej widział w 1 zespole fontasa/muniese dalmau, ruede i jeffrena

0

Robertfrbdg

A gdzie ty chcesz wcisnac tego bojana i za kogo??

0

No LOdeiro może byc.Sprzedac Eidura i miec cos młodszego na ławce.

0

Moja 11

Valdes,Alves,Marquez,Caceres,Sylvinho,Keita.Busquets,Xavi,Hleb,Eto,Pedro

Messiego wrazie czego na 2 połwke gdyby sie gra nie kleiła i jeszcze za Hleba moze Henry

0

japirdole kurwa mac

0

Jak to jest prawda to super:D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?