26 sierpnia 2008, 12:52
0
Siema wszystkim ... jest ktos z was moze na trybunie E w sektorze 5? Obstawiam 4:1 dla Barcy vEb!
20 sierpnia 2008, 19:17
A ja mam bilet na meczyk ;pp
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
Siema wszystkim ... jest ktos z was moze na trybunie E w sektorze 5?
Obstawiam 4:1 dla Barcy
vEb!
0
A ja mam bilet na meczyk ;pp
0
A ja mam bilet na meczyk ;pp
0
Siema wszystkim ... jest ktos z was moze na trybunie E w sektorze 5?
Obstawiam 4:1 dla Barcy
vEb!