0

Tylko że często trafiam wyniki i to właśnie takie gdzie faworyt daje dupska....

0

Byłem dzisiaj w fortunie i tak sobie myślałem żeby obstawić na Słowację sto złotych, ale pomyślałem że szkoda kasiory........ale ja głupi jestem, szkoda gadać.

1

Messi strzeli cztery bramki w sobotę i na Bernabeu nie będzie żadnej imprezy przecież Perez by oszalał.

3

buhhahahhaaaaahhaa

0

Ale szkoda Ronaldo ojojoj ojojoj ale szkoda hehhheeee...:)

3

Koniec świata bo Barcelona przegrała, ja pierdziele koniec świata bo to pierwszy raz nie??! Przecież to znaczy że Królewski Real wygra wszystko i znowu będziemy pośmiewiskiem, koniec idę po sznur ........

0

Idź spać dziecko.....szkoda gadać.

3

Kiedyś przegrają więc lepiej dzisiaj niż 25 października z mendami.

0

3:3 ale ważne ze Castilla przegrała heh...

2

Będzie dobrze i oby bez kontuzji.

1

Nie płakał i sprawił zawód wszystkim :)

0

Wiem bo to moje chyba 15 konto na tej stronie a bany moga sobie w dupcie wsadzić bo jest takie coś jak proxy i konto zakładam każdy dzień heh

0

Im więcej osób wchodzi tym większy zysk z reklam i koło się kręci.....

0

Co wy ludzie gadacie przecież najlepszy jest tylko jeden gracz i tylko on się liczy to Ronaldo powtarzam Cristiano Ronaldo i proszę zakończyć głupi temat bo Messi może mu buty czyścić....:)

1

dokładnie, nic dodać nic ująć...

2

Ktos wie może jaki to utwór od 0:26 sekundy..

0

Ktos wie może jaki to utwór od 0:26 sekundy..

0

zaraz kamienie polecą....heh

0

trudno powiedzieć bo lekko pijany jestem hehe

0

jaki autobus oglądasz w ogóle mecz?

1

zaraz panienka dostanie cieczki ze szczęścia..

0

Chciałem tylko zobaczyć ile łosi tutaj wejdzie z białej strony.....sorry różowej stronki :) w trakcie trwania meczu Raelcia.

5

Real zaraz dostanie karnego i będzie 0:1 po golu Ronaldo i o dziwo po faulu samego Ronaldo.

0

Już dziewucha leży.

2

Może strzeli z karnego ale około 18 powinien płakać...oby

0

0

Bedzie wygrana 2:3

0

Pewnie sie pojawi przed samym meczem.

0

Posłuchaj tego i wyluzuj, będzie dobrze.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?