mam problem z tym filmikiem i nie tylko jak ściągnę filmik np. skrót meczu pobiere go a jak chcę go otworzyć to tylko otwiera mi się pierwsze 10sekund a potem kończy się i tak zawsze mam. może wie ktoś co to za problem?? z góry dzięki:)))
mam problem z tym filmikiem i nie tylko jak ściągnę filmik np. skrót meczu pobiere go a jak chcę go otworzyć to tylko otwiera mi się pierwsze 10sekund a potem kończy się i tak zawsze mam. może wie ktoś co to za problem?? z góry dzięki:)))
Komentarze
0
: ronaldinho102 Henry strzelił dzisiaj drugiego hattricka w barwach Blaugrany.
0
Widać jak Frank związany jest z Barcą.. Chciałbym aby kiedyś wrócił do Barcy..
0
a ja niemam zdj z tego linku
0
ja otwieram w allplayerze i sciagam jeden plik tylko a jak chce otworzyc to 10 sekund i koniec...
0
mam problem z tym filmikiem i nie tylko jak ściągnę filmik np. skrót meczu pobiere go a jak chcę go otworzyć to tylko otwiera mi się pierwsze 10sekund a potem kończy się i tak zawsze mam. może wie ktoś co to za problem?? z góry dzięki:)))
0
mam problem z tym filmikiem i nie tylko jak ściągnę filmik np. skrót meczu pobiere go a jak chcę go otworzyć to tylko otwiera mi się pierwsze 10sekund a potem kończy się i tak zawsze mam. może wie ktoś co to za problem?? z góry dzięki:)))
0
jest któryś z tych kanałów na cyfrze plus?
0
http://www.marca.com/edicion/marca/futbol/1a_division/real_madrid/es/desarrollo/1178764.html
widzieliście jak chamsko zachował się Raul??
0
jest któryś z tych kanałów na cyfrze plus?
0
ja otwieram w allplayerze i sciagam jeden plik tylko a jak chce otworzyc to 10 sekund i koniec...