Barca23
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
-
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nie moge się do czekać prezentacji Javiera
0
EL.Guaje
Gazety muszą o czymś pisać ale jak by to było prawdą byłoby super
0
IBRA W MAN CITY A ROBIHO W BARCY.
0
Nie wiadomo czy to Mascherano ale mam nadzieje że tak.
0
Za jakieś dwa sezony może być zmiennikiem Puyola
0
Według mnie Ibra jest Barcelonie niepotrzebny.Wole Bojana przynajmniej będziej częściej wychodzić na boisko a nie siedzieć cały czas na ławce. Niepotrzeba Barcelonie 6 Napastników. Sprzedać Ibre za 35 milonów
0
Nie wiem czy jest Barcelonie potrzebny Mascherano. Zmiennik Busquetsa?Przecież są wychowankowie
0
Według mnie Bojan jest lepszy Ibry
0
janek centrum dobrze mówisz
Ozil jest fanem Barcy a chciał grać w realu i gra. Nie rozumiem go
0
Ozil pewnie zajmie miejsce Kaki. Ale to i tak nic da realowi. Jestem przekonany że BARCA Zrobi powtórkę z sezonu 08 09
0
Jeśli Barca będzie miała w rewanżowym meczu Ville Messiego Inieste Xaviego to Superpuchar z
zostanie w Kataloni
0
królewski94
Ty to chyba z realu więc spadaj na strone real madryt.pl
0
Żal mi Ozila. Najpierw chciał grać w Barcie teraz w realu później może MU i Chelsea
0
Deportivo może sobie pomażyć o Marcu Muniesie
0
Ten mecz przypomina mi mecz z Interem Mediolan.Ale BARCA potrafiła wygrać na Camp Nou 4 0 z Sevillą. Więc mam nadzieje że na rewanż Barca wygra.Oby skład
wyglądał tak.
Valdes Adriano Pique Puyol Dani Alves Iniesta Busquets Xavi Messi
VILLA Pedro
0
Musi to być prawda wreszcie będzie zmiennik Busquetsa
0
Może być. Zakończy kariere za jakieś dwa lata a poźniej pomyśli się nad zmiennikiem Busquetsa
0
Przyda się Barcelonie Fabregas. Xavi ma 30 lat więc pogra 3 albo 4 sezony
0
Do dawz751
Ja myśle że to logo zdobycia przez BARCE ligi mistrzow
0
Czemu praktycznie nie lubiliście Ibre bo szczelił mniej bramek niż Eto
0
Super gra ten zawodnik dobrze że go Barca kupiła
0
Super transfer zastąpi Abidala w składzie
0
Wszystkiego najlepszego Sergio Busquets
0
killer19961996
Zgodzę się z tobą
0
Xavi wygrasz trzymam za ciebie kciuki
0
Dobra oferta brać ją
0
Zamiast Mascherano można kupić Gourcuffa z Bordeaux
a Busquetsa Na ławe
0
Zamiast Mascherano można kupić Gourcuffa z Bordeaux
a Busquetsa Na ławe
0
Nie wiem czy Hiszpania pokona Holandie
Hiszpania nie gra tak jak kiedyś a Holandia pokonała Brazylie wszystko się może zdarzyć
0
Jak Ozil będzie grał w Barcelonie na lewej pomocy to gdzie pójdzie Iniesta