0

Moim zdaniem Barca powinna przyśpieszyć sprawe transferu Villi by już teraz trenował z składem dumy kataloni.

Skład 2009/2010

Valdes

Dani Alwes Puyol Marquez Pique

Iniesta Fabregas Xavi

Henry David Villa Messi

Jeśli transfer Villi i Fabregasa dojdzie do skutku barca zmiecie wszystko.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?