O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 5900
  • Liczba komentarzy 18
  • Polecenia 0

Komentarze

0

Ja polecam weeb.tv . Zakładacie konto, i macie 40 kanałów, z czego sporo w hd, i mnóstwo kanałów sportowych z cyfry plus i nki a także z cyfrowego polsatu. Do konta premium można wysłać smsa za 3 zł i jest dzień oglądania, można też przelać 20 zł i jest oglądania na miesiąc :) oczywiście nie trzeba zakładać konta premium, i wtedy też można oglądać, ale w godzinach meczowych wejście bez premium jest niemożliwe.

0

Zapomniałem dodać że nonszalancja niektórych graczy przekracza najwyższy poziom. Busquets, Thiago czy Alves powinni mieć więcej szacunku do przeciwnika, chociaż tak jak napisałem ten ostatni jest zdecydowanie do wymiany.

0

Nie mogę zrozumieć ( od kilkunastu kolejek zresztą) dlaczego wszyscy najeżdżają na Alexisa, Messiego, Inieste gdy trafi im się zły dzień. Dla mnie totalnymi numerami jeden do wymiany są Alves i Valdes. Alves grał u nas dobrze w pierwszym i może drugim sezonie kiedy przyszedł, ale to co on teraz prezentuje to nadaje się na Segunda Division. 1000 dośrodkowań w meczu z czego 2 wpadają na głowę/nogę kolegi, mnóstwo strat i bezsensownych dryblingów i często podania na ślepo w środek pola. Nie mówię już o jego bezproduktywności w defenstywie ostatnio... A Valdes? Naprawdę przeciętny bramkarz. Nic więcej. Jak na klubowego mistrza świata i zdobywcę ligi mistrzów to chyba za mało. Nie można grać takim bramkarzem tylko dlatego że jest wychowankiem, bramkarz musi dawać obrońcom poczucie pozornego bezpieczeństwa, gdy przeciwnikowi jakoś uda się oddać strzał lub doprowadzić do sam na sam. Do wzmocnienia jeszcze tylko lewa obrona i prawdziwy snajper, typowa 9, bo nie wiadomo jak to Villą po takiej kontuzji będzie..
Visca el Barca !

0

Ronaldo HM to mój pierwszy i ostatni post skierowany do Ciebie, gdyż szkoda naszych klawiatur na takich ja Ty. I naucz się najpierw pisać po Polsku, bo czegoś takiego jak powUd nie ma w naszym słowniku.

bez odbioru

0

aa i jeszcze ciekawy filmik , zobaczcie niewinnego the special five

Zobacz wszystkie

0

Niektórzy piszą że za dużo wymagamy od Ibry, ale myślę że wcale tak nie jest, on poprostu nie pasuje do stylu Barcy, gdzie w ataku potrzebny jest ruch, wymienność pozycji, Ibra lubi brać na siebie ciężar rozgrywania czasami, a widzieliśmy sami jak wyszło to w meczu z Interem i kilku innych wcześniejszych.. także uważam że wymiana niestety była błędem, ale tylko dlatego że w miejsce Eto'o sprowadziliśmy Zlatana. Powinien przyjść napastnik o wiele żywszy i szybszy.

0

Henry naprawe sie rozkrecil, nie ma co tu gadac. Pique tez mnie zaskakuje niesamowicie, kupic Cesca do srodka, Henrique wraca z Leverkusen(nie jestem pewien czy po tym sezonie już) i mamy taką pake, ze mała glowa.

0

damian_real - was liverpool ladnie sprowadził :]

0

Żyć się odechciewa jak się czyta komentarze niektórych "znawców".

Zrozumcie wreszcie, że Pep nalegał na ten transfer, a to człowiek który tak poukładał ten zespół, że gramy najładniejszą piłkę na świecie i co najważniejsze - zdobywamy tytuły. Skoro on mówi że potrzebuje Cesca, to jest to zdanie człowieka który ustala skład.A szeroki skład to podstawa bo sezon jest długi i męczący, a w przypadku nie daj Boże kontuzji czołowego zawodnika nie mielibyśmy kogo wstawić, bo Keita nie jest w stanie zastąpić Xaviego czy Iniesty.. owszem jest Thiago, ale jemu jeszcze brakuje doświadczenia, a grając naprzemiennie z Ceskiem będzie mógł je zdobywać.

Też nie jestem nie wiadomo jak uradowany tym transferem, ale jestem zwykłym człowiekiem i moje komentarze typu : NIEEEEEE, DAWAĆ FORLANA , ROSSIEGO I BĘDZIE GIT nic nie zmienią ;d

0

" Zobaczymy , co powiesz jak wam zaaplikuje 4 " :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?