0

lukabene

Yaya nie zachowuje się jak gwiazdor i nie stoi .. podkreśłam stoi z piłką jak leniwiec i czeka aż ktoś przeciwnik z łątwością odboera mu piłkę..

0

gatusso

to chyba ogladales inny mecz.. Sergio w meczu z VFB to dramat... pierwsza polowa to co zagranie to strata i to bardzo niebezpieczna...

0

Jamal

masz świętą rację.. Sergio ostatnio to beznadzieja i dno... i jeszcze ta jego nonszalancja i wolny jak żółw.. mecz z VFB to totalna klapa w jego wykonaniu... niech sobie chlopak odpoczywa na lawie...

0

prawda jest taka ze Barca zagrala srednio... w pierwszej polowie slabo a w drugiej lepiej.. ale VFB zagralo naprawde bardzo dobrze i bardzo mi zaimponowali.. ja sie ciesze ze dostalismy malego pstryczka w nos bedziemy wiedziec ze mozna Nas dosiasc i trzeba byc na to w nastenych meczach przygotowanym

0

sergio B. zenujacy i strasznie wkurw.... w ciagu tego meczu...

0

GaGo8

hahahaha alez sie ciesze ze to napisales... bo sam przyznales wielkiej Fc Barcelonie ze wychowuje geniuszy.. oto Twoj cytat to potwierdzajacy:

"jesteście ślepo zapatrzeni w Barcelone - to co ona robi, to co ona gra to jest najlepsze pod każdym względem. Uważacie,że Real skoro kupił kilku piłkarzy to co? Jest gorszy od Barcy? A czemu? Bo wychowanków nie ma? A jest gdzieś napisane,że w drużynie musi być 70% wychowanków? Nie... O ile się nie mylę to jesteście jedyną drużyną, która wprowadza tylu młodych piłkarzy bo pokażcie mi ilu wychowanych zawodników ma Liverpool,Manchester City,Manchester United czy Chelsea... "

oby wiecej tak malointeligentow z madryckiej wioski tu przbywalo hahahhahaha

0

duch toma joad

nie chce Cie kolego obrazic tym bardziej dlatego ze jestes w tej naszej Barcelonskiej rodzinie ale...piszac takie bzdury udowadniasz ze jestes laikiem i tym samym zaprzeczasz swym slowom porownywanie Ibry do WEto to obrazanie laika.... technika Ibry do Eto co najmniej dwa razy lepsza... poza tym jesli juz porownywac to spojrz na dokonania Eto w Interze... zadne! Eto po prostu sie skonczyl i tyle... trafne porowanie jest takie ze Ibra grajac w Interze potrafil sam rozstrzygac mecze a ETo tam nie istnieje... z kolei w Barcelonie jeden i drugi sa (byli) czescia wielkiej druzyny i maja inne role, Ibra ma za zadanie sie zastawiac odgrywac walczyc o gorna pilke... Eto glownie oddawac strzaly.. szacunek i to duzy do Eto za to co zrobil ale to juz przeszlosc

pozdro

0

Gon sie Chelsea!!! kasa to nie wszystko!!!

0

SILVA- tanszy, skromniejszy, i idealnie pasujacy do systemu Barcy oraz rozumie sie juz z Xavim Iniesta Puyolem Pque a to bardzo wazne!

pozdro!

0

aha i przestancie wymyslac za 2 lata za iles tam... to nie jest koncet zyczen... jesli jest w danym czasie mozliwosc to wtedy trzeba skorzystac bo inaczej kupi Madryt pozamiatane

0

Cesc powinien przyjsc... myslicie ze Xavi bedzie gral w takiej formie w nieskonczonosc.? poza tym z wiekiem szybcierj przychodzi zmeczenie.. a Cesc musi sie od kogos jeszcze podszkolic i powoli go zastepowac proste!!!

0

skoro poruszacie temat kontuzji to uwazam iz w tym temacie Silva tez na plus, gdyz zgadza sie przesiedzial duzo w tamtym sezonie ale za to wiemy iz po kontuzji potrafi wrocic do swietnej dyspozycji czego nie wiemy po drugim zainteresowanym

po drugie wystarczy spojrzec na sposob jego gry... idealnie pasuje do Xaviego Iniesty i Messiego!!!

0

SILVA!!! tanszy, rozumiejacy sie juz z kolegami z reprezentacji i moim zdaniem idealnie pasujacy to systemu gry Barcy... poza tym jesli wierzyc (podkreslam) pogloskom dziennikarskim to jesli Francuz woli Madryt to ja go nie chce...

0

Silva po to bo idealnie pasuje to schematu i stylu gry Barcy... i potrzebny jest na skrzydlo

Villa po to by wspolpracowal z Ibra tudziez gdy Ibry nie bedzie by gral za niego... Ibra musi miec motywatora i wiedziec ze mze siedziec na lawie ( napiszesz ze Pedro, a ja mowie ze Pedro na razie mimo wszystko jest slabym motywatorem dla Ibry, mimo iz jest na swoj sposob genialny) Villa tez po to ze moze grac na skrzydle tak jak czesto schodzi grajac w Valencji i rowniez po to by Real go nie mial i Nam wlasnie nie strzeal taki Villa bramek bo do tej ronoty on ma dar niesamowity..

0

trzy lata w La Masia to znaczy WYCHOWANEK

0

jak Fabregas pojdzie do Realu mimo zainteresowania Barcy to bedzie gorszy niz Figo.. jest wychowankiem Barcy i Katalonczykiem

0

dynksiarz

no iwec praktycznie przyznales mi racje, wiesz dobrze o co mi chodzi..

odnosnie Cassilasa uwazam go za swietnego bramkarza ale powinien dostac Van der SAr gral w finale LM i wygral lige angielska, jesli nie Valdes do on...

0

a moje zdanie jest takie...

5 graczy BARCY i jeden Realu... i tyle w temacie... czy w zeszlym sezonie w Madrycie gral Krystyna i Kaka? czy w zeszlym sezonie w Barcie gral Ibra??

odpowiedz brzmi - NIE

0

po pierwsze primo zgadzam sie ze Barca ma utalentowanych mlodych zawodnikow... ale... jesli ktos pisze ze Barca kupujac Rooneya wyda pieniadze w bloto to przepraszam ale nazywam go idiota... to jest zaj... napastnik, silny z instynktem, strzalem, grajacym rewelacyjnie glowa... w ataku z Ibra i Messim to az strach pomyslec co by sie dzialo, transfer Silvy oczywiscie tez bo w czym oba mialyby sobie przeszkadzac...?

0

jak technika nie zawiedzie to Ci przesle

Visca el Barca!

0

gczo77

chyba ie wiesz o czym piszesz..

popatrz jak np gral Ronaldo (prawidziwy), jak sie nie ma mozliwosci dojscia do pilki to nie zawsze trzeba biegac bo po tym mozesz nie miec sil na wykonczenie akcji.. tyle w tym temacie, bardzo szanuje ETo ale popatrz na to co gra w Interze... co najmniej srednio..

P.s jak jestes tak bardzo zakochany w Eto to nie dlugo sa walentynki

bedziesz mogl wyslac.. Guardiola wie co robi,

Visca el Barca pozdro

0

patryk

a czy wczoraj sedziowal Burrul?

nie ma co plakac nad rozlanym mlekiem i moze nawet dobrze ze odpadli ale na Camp Nou powinien byc remis a ze Ty drogi Patryku masz ze soba problem to sa od tego specjalisci,,, zrobimy z reszta zrzutke na ten cel...

0

dww

jestes taki glupi czy jescze nie skonczyles 10lat?

0

a ja powiem tak: jesli przeszedlby do Realu to z czlowieka ktorego bardzo szanuje zmienilby sie w brata Figo!!! bo pochodzenie i wychowanie do czegos zobowiazuja..

0

JacaMexico

szacun za madre slowa:)

0

Pyrzo Barca

ze co?? ze podobne do PEPE? no nie wierze... slaby okulista czy slaby optyk...? a moze schizofrenia??? przepraszam za ostrosc wypowiedzi ale nie moge zdzierzyc wyimaginowanych komentarzy a Twoj to juz chyba kosmiczny..:):) brzydki faul i tyle.. powinna byc czerwien... ale nie porownuj do tamtego pajhaca PEPE bo robisz z siebie malego czubka.. pozdro

0

Kaktus3

to co piszesz jest tak samo irracjonalne jak zlosc Argentynczykow ze Messi w barwach Barcy raczyl strzelic gola klubowi argentynskiemu,,,

0

gdybys czytal uwaznie, ze na poczatku mojego postu napisalem "mam prosbe".. wiec kazdy inteligentny czlowiek zauwazylby forme grzecznosciowa.. i kazdy inteligentny czlowiek by sie do niej mogl odniesc w tenze sam sposob tym bardziej jesli bardziej ceni Brazylijczyka anizeli Portugalca... proste... wiec skwapliwie skorzystaj z okazji by jesli mowisz o Portugalcu wymawiac tez jego imie gdyz inacxzej obrazasz fanow (jak slusznie zauwazyles rowniez mnie) Prawdziwego Ronaldo... chyba nie chcialbys gdyby ktos kogo malo kto lubi byl nazywany tak jak Ty...? moze to jakos bardziej przemowi do Ciebie..? mimo wszystko zadnej urazy nie chowam bo w sposob inteligentny piszesz... czasami sie zdarza ze ktos pisze a nie wie o czym... Ty pewne argumenty podales z ktorymi rowniez moge sie zgodzic aqle wyjasnilem Ci powyzej co przemawia za moim zdaniem.. tym bardziej ze Ty podobno masz podobne odczucia co do obu pilkarzy...

gdybym nie mial okazji

to wszystkim fanom pilki noznej, oczywiscie przede wszystkim Barcy.. (ale nawet Realu- w koncu to swieta:))) zycze udanych SWiAT BOZEGO NARODZENIA!!!

VISCA EL BARCA!!!

0

przedrostki sa przez nazwiskami a nie przed pseudonimami ktory kazdy Brazylijczyk ma... skoro jestes tak inteligentnym czlowiekiem powinienes o tym wiedziec... i moze nie jesetes fanem Krystyny ale bronisz go jakby byl Twoja dziewczyna... kropki sa do tego wielce gramtyczny czlowieczku zeby dac do myslenia czytajacym... zeby sie za duzo nie rozpisywac gdyz "kazdy inteligentny czlowiek zrozumialby co one oznaczaja... jednakowoz... radosc wielka ze uwazasz innych a przede wszystkim Wielkiego Ronaldo, z Toba w konwersacji nalezy uzyc slowa Najwiekszego bo pozniej nastepuje obrona tego mniejszego... a skoro nie przedrostki tylko imiona ( w formie gramatycznej imie sanowi przedrostek do nazwiska) to tym bardziej nalezy go uzywac do rozroznienia jednego od drugiego nie sadzisz..?? tym bardziej jesli tak wielkim szacunkiem darzysz EL FENOMENO... i uwazasz ze byl lepszy.. uniknalem obrazania Cie czego Ty nie uniknales ale to ostatni raz... nie prowokuj mnie..

0

wiec w takim razie pol camp nou na GRan Derby tez nie mialo racji,,?? wybacz ale nie masz racji Ty.. po pierwsze tamten byl pierwszy po drugie nie mial zadnego przedrostka przed RONALDO a ten ma.. i dlatego wypowiadaj ten przyrostek... ale widze ze jestes fanem Cristiano dla mnie Krystyny..( zebys zrozumial-wg mnie bardzo dobry pilkarz ale jako czlowiek bagno...), wiec coz... bron swej gwiazdki.. wejdz pomiedzy Ultras za bramkami CAmp i to samo rozglos...

tez jestem za peace.. ale to nieporozumienie.. ktos kto jest mlodszy mniej osiagnal jest nazywano tak samo... bzdura.. ma przedrostek i wymawia sie calosc tak jak np. Roberto Carlos... tutaj Cristiano Ronaldo..

VISCA EL BARCA!!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?