27 lipca 2009, 12:03
0
jestes wielki Samu. dziekujemy !
6 czerwca 2009, 11:44
mi sie tam marzy Villa ... a jezeli ktos z tej dwojki to ja jestem za Forlanem
21 lutego 2009, 11:48
Villaaaaa . Mysle ze Eto'o jeszcze rokk u nas pogra. VeB!
18 lutego 2009, 16:23
oj niedobrzeeee . Oby szybko wrocil do zdrowia
16 lutego 2009, 11:53
moim zdaniem Iniesta i Valdes wyzej bez nich nic bysmy nie ugrali w sobote
27 sierpnia 2008, 11:50
moze ja jestem troche nieobiektywny bo Inieste uwielbiam ale moim zdaniem on i Yaya zagrali wczoraj naprawde dobrze , Henry z Alvesem tez sie starali , szkoda ze taki wynik , zabraklo skutecznosci VeB!
5 października 2008, 13:03
Xavi - 10 byl wczoraj genialny VeB!
12 grudnia 2008, 18:27
to najlepsza wiadomosc jaka mogla nadejsc przed tym meczem :) Vamos Andres!
26 października 2008, 13:16
jak dla mnie Iniesta i Xavi powinni dostac wyzej, conajmniej 8 . VV i Abidal po 7 VeB!
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
jestes wielki Samu. dziekujemy !
0
mi sie tam marzy Villa ... a jezeli ktos z tej dwojki to ja jestem za Forlanem
0
Villaaaaa . Mysle ze Eto'o jeszcze rokk u nas pogra.
VeB!
0
oj niedobrzeeee . Oby szybko wrocil do zdrowia
0
moim zdaniem Iniesta i Valdes wyzej bez nich nic bysmy nie ugrali w sobote
0
moze ja jestem troche nieobiektywny bo Inieste uwielbiam ale moim zdaniem on i Yaya zagrali wczoraj naprawde dobrze , Henry z Alvesem tez sie starali , szkoda ze taki wynik , zabraklo skutecznosci
VeB!
0
Xavi - 10 byl wczoraj genialny
VeB!
0
to najlepsza wiadomosc jaka mogla nadejsc przed tym meczem :)
Vamos Andres!
0
jak dla mnie Iniesta i Xavi powinni dostac wyzej, conajmniej 8 .
VV i Abidal po 7
VeB!
0
Villaaaaa . Mysle ze Eto'o jeszcze rokk u nas pogra.
VeB!