O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 5900
  • Liczba komentarzy 23
  • Polecenia 0

Komentarze

0

jestes wielki Samu. dziekujemy !

0

mi sie tam marzy Villa ... a jezeli ktos z tej dwojki to ja jestem za Forlanem

0

Villaaaaa . Mysle ze Eto'o jeszcze rokk u nas pogra.

VeB!

0

oj niedobrzeeee . Oby szybko wrocil do zdrowia

0

moim zdaniem Iniesta i Valdes wyzej bez nich nic bysmy nie ugrali w sobote

Zobacz wszystkie

0

moze ja jestem troche nieobiektywny bo Inieste uwielbiam ale moim zdaniem on i Yaya zagrali wczoraj naprawde dobrze , Henry z Alvesem tez sie starali , szkoda ze taki wynik , zabraklo skutecznosci

VeB!

0

Xavi - 10 byl wczoraj genialny

VeB!

0

to najlepsza wiadomosc jaka mogla nadejsc przed tym meczem :)

Vamos Andres!

0

jak dla mnie Iniesta i Xavi powinni dostac wyzej, conajmniej 8 .

VV i Abidal po 7

VeB!

0

Villaaaaa . Mysle ze Eto'o jeszcze rokk u nas pogra.

VeB!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?