akurat dziś po wejściu Sergi nie zagrał nic nadzwyczajnego , a udanych zagrań miał jak na lekarstwo. Plus gdyby Suarez strzelil z 2 metrów to Ivan miałby swietna asyste
Akurat z Ter Stegenem obrona również nie grała na najwyższym poziomie także ciężko winić go za takie a nie inne wyniki, a przypominam sobie mecze MATS'a gdzie ratował wielokrotnie tyłek drużynie
Fakt , miał dużo sytuacji , ale asysta cudowna. Ale największą setkę moim zdaniem miał Ney jak strzelił w rzad zet , gość w takim gazie powinien to wykorzystać , szkoda !
Akurat z Ter Stegenem obrona również nie grała na najwyższym poziomie także ciężko winić go za takie a nie inne wyniki, a przypominam sobie mecze MATS'a gdzie ratował wielokrotnie tyłek drużynie
Piłka była na połowie , a przy takiej grze jak Barcy , bramkarz musi być wyżej. Strzał był idealny , w życiu nie winiłbym Mats'a co innego w meczy z Bilbao , wtedy wybicie było nieprzemyślane i bez sensu.
Akurat w większości sytuacji, przynajmniej tych z Messim(100%) Neymar był lepiej ustawiony niż Suarez. A to jak egoistycznie sie zachował parę razy to brak komentarza niestety. Fajnie ,że te sytuacje stwarza , ale z City się upiekło i z Realem też , następnym razem takie marnotrawstwo może się źle skonczyc dla druzyny ;)
Komentarze
0
akurat dziś po wejściu Sergi nie zagrał nic nadzwyczajnego , a udanych zagrań miał jak na lekarstwo. Plus gdyby Suarez strzelil z 2 metrów to Ivan miałby swietna asyste
10
Akurat z Ter Stegenem obrona również nie grała na najwyższym poziomie także ciężko winić go za takie a nie inne wyniki, a przypominam sobie mecze MATS'a gdzie ratował wielokrotnie tyłek drużynie
0
Fakt , miał dużo sytuacji , ale asysta cudowna. Ale największą setkę moim zdaniem miał Ney jak strzelił w rzad zet , gość w takim gazie powinien to wykorzystać , szkoda !
1
dobil w okienko :D
0
Świetne to , darmowe ? Bo aż dziwne ,że Canal+ i inne takie stacje w takiej jakości !
10
Akurat z Ter Stegenem obrona również nie grała na najwyższym poziomie także ciężko winić go za takie a nie inne wyniki, a przypominam sobie mecze MATS'a gdzie ratował wielokrotnie tyłek drużynie
3
Ale na poziom tego meczu zagrał na 10 na równi z Suarez'em . Mecz meczowi nie równy ;)
1
dobil w okienko :D
1
Piłka była na połowie , a przy takiej grze jak Barcy , bramkarz musi być wyżej. Strzał był idealny , w życiu nie winiłbym Mats'a co innego w meczy z Bilbao , wtedy wybicie było nieprzemyślane i bez sensu.
0
Akurat w większości sytuacji, przynajmniej tych z Messim(100%) Neymar był lepiej ustawiony niż Suarez. A to jak egoistycznie sie zachował parę razy to brak komentarza niestety. Fajnie ,że te sytuacje stwarza , ale z City się upiekło i z Realem też , następnym razem takie marnotrawstwo może się źle skonczyc dla druzyny ;)