Bakabajashi
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Lublin
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
mirq moze wytlumaczysz wszystkim jak crossy moga byc zbedne w jakimkolwiek stylu gry w pilke nozna... (?)
0
ma ktos jakis link z meczem?
0
czy przypadkiem na MŚ Villa wszystkich swoich bramek nie strzelil grajac na lewym skrzydle?
0
zauważcie tylko, że ETO'O i tak byłby na PNA...
0
Odpadliśmy w wielkim stylu, pokazaliśmy charakter, walke i pełne zaangażowanie. W 2giej połowie zagraliśmy koncertowo, niektóre akcje to poprostu bajadera. Piłka chodziła jak po sznurku. Szkoda, że tak duża liczba sytuacji bramkowych nie przełożyła się na ilość bramek. I tu trzeba pochwalić Palopa, bo świetnie czytał grę i zawsze był dobrze ustawiony. Pomógł mu słupek i Ibra, który w tej akcji myślami był chyba na Malediwach. Specjalne wyróżnienia dla Iniesty, który dla mnie jest normalnie CZARODZIEJEM, ma praktycznie całkowitą kontrole nad piłką i wybitny przegląd pola. Drugi z wyróżnionych to KAPITAN naszego zespołu, motywował cała drużynę i rozgrywał świetne zawody. Cieszy także bardzo dobra gra Titiego, który cały czas pokazywał się do gry, dryblował, był aktywny. Wróciła jego szybkość z poprzedniego sezonu.
Z całego serca dziękuję piłkarzom za dzisiejszą postawę i wolę walki!!! Nic się nie stało...
Wydaje mi się, że na Camp Nou chłopaki od początku meczu wyskoczą z taką motywacją i chęcią do gry jak w 2giej połowie dzisiejszego meczu. I coś czuję, że może się to naprawdę źle skończyć dla zawodników Sevilli... Czego wam, sobie i przede wszystkim naszym graczom życze. VISCA EL BARCA
0
to mało pamiętasz pucek, albo nie oglądałeś jego gry poza GD. Dla mnie to bardzo dobry gracz.
0
msk11 możesz wymienić te karygodne błędy? Ja pamiętam tylko sytuacje z meczu derbowego, a zapewniam, że z uwagą śledziłem poczynania FCB w tym sezonie.
0
mam nadzieję, że w rewanżu szansę dostanie Caceres, jeśli wytrzyma psychicznie jestem spokojny o jego grę
0
Radzę zastanowić się niektórym czy pisanie nazwisk piłkarzy z małej litery jest wyrazem jakiegokolwiek szacunku do graczy.
0
Getafe podłożyło się Realowi, to proste...
0
poniosło Ci maszyne gilbert3 i to nieźle
0
czy wy naprawdę nie zauważacie, że w tym ułamku sekundy w którym VV musiał podjąć decyzję o obronie nie było tak naprawdę wiadomo gdzie ta piłka spadnie? cieszę się, że IceMan wyręczył mnie w komentowaniu wypowiedzi bramkarzy wypisujących swoje mądrości na tej stronie.
0
piłka nie do obrony, VV musiałby być jasnowidzem żeby obronić ten strzał. Całkowicie zgadzam się z Pepem
0
niechętnie przyłączę się do dyskusji na temat VV. Pozdrawiam wszystkich ostro krytykujących go i nawołujących do kupna nowego bramkarza, ponieważ nasz jest beznadziejny. Radzę też (owym specom) w miarę możliwości śledzić La Liga nie tylko w wyborczej. Dodam, iż dokładnie IDENTYCZNE zagranie miało miejsce w dzisiejszym meczu Realu, a dokonał tego wychwalany przez niektórych krytyków osoby Valdesa, reprezentacyjny bramkarz Iker Casillas. Warto wspomnieć, iż ten zawodnik miał w tym sezonie okres słabszej dyspozycji. Okupił go kilkoma bramkami, które śmiało można zaliczyć na jego konto. Trzeba dodać, że wrócił do doskonałej formy i w ostatnich meczach pokazywał się z dobrej strony. Do tej pory równiejszą formę prezentował zdecydowanie VV. Jednak hasłem przewodnim krytyków Valdesa, po dzisiejszym meczu zdaje się być: "Jesteś tak dobry, jak Twój ostatni mecz.". Jedno beznadziejne podanie i cały ten sezon bardzo równej i BARDZO poprawnej, o ile nie bardzo dobrej gry naszego bramkarza można śmiało przekreślić. Gratuluję rozumowania.
0
niechętnie przyłączę się do dyskusji na temat VV. Pozdrawiam wszystkich ostro krytykujących go i nawołujących do kupna nowego bramkarza, ponieważ nasz jest beznadziejny. Radzę też (owym specom) w miarę możliwości śledzić La Liga nie tylko w wyborczej. Dodam, iż dokładnie IDENTYCZNE zagranie miało miejsce w dzisiejszym meczu Realu, a dokonał tego wychwalany przez niektórych krytyków osoby Valdesa, reprezentacyjny bramkarz Iker Casillas. Warto wspomnieć, iż ten zawodnik miał w tym sezonie okres słabszej dyspozycji. Okupił go kilkoma bramkami, które śmiało można zaliczyć na jego konto. Trzeba dodać, że wrócił do doskonałej formy i w ostatnich meczach pokazywał się z dobrej strony. Do tej pory równiejszą formę prezentował zdecydowanie VV. Jednak hasłem przewodnim krytyków Valdesa, po dzisiejszym meczu zdaje się być: "Jesteś tak dobry, jak Twój ostatni mecz.". Jedno beznadziejne podanie i cały ten sezon bardzo równej i BARDZO poprawnej, o ile nie bardzo dobrej gry naszego bramkarza można śmiało przekreślić. Gratuluję rozumowania.