0

mirq moze wytlumaczysz wszystkim jak crossy moga byc zbedne w jakimkolwiek stylu gry w pilke nozna... (?)

0

ma ktos jakis link z meczem?

0

czy przypadkiem na MŚ Villa wszystkich swoich bramek nie strzelil grajac na lewym skrzydle?

0

zauważcie tylko, że ETO'O i tak byłby na PNA...

0

Odpadliśmy w wielkim stylu, pokazaliśmy charakter, walke i pełne zaangażowanie. W 2giej połowie zagraliśmy koncertowo, niektóre akcje to poprostu bajadera. Piłka chodziła jak po sznurku. Szkoda, że tak duża liczba sytuacji bramkowych nie przełożyła się na ilość bramek. I tu trzeba pochwalić Palopa, bo świetnie czytał grę i zawsze był dobrze ustawiony. Pomógł mu słupek i Ibra, który w tej akcji myślami był chyba na Malediwach. Specjalne wyróżnienia dla Iniesty, który dla mnie jest normalnie CZARODZIEJEM, ma praktycznie całkowitą kontrole nad piłką i wybitny przegląd pola. Drugi z wyróżnionych to KAPITAN naszego zespołu, motywował cała drużynę i rozgrywał świetne zawody. Cieszy także bardzo dobra gra Titiego, który cały czas pokazywał się do gry, dryblował, był aktywny. Wróciła jego szybkość z poprzedniego sezonu.

Z całego serca dziękuję piłkarzom za dzisiejszą postawę i wolę walki!!! Nic się nie stało...

Wydaje mi się, że na Camp Nou chłopaki od początku meczu wyskoczą z taką motywacją i chęcią do gry jak w 2giej połowie dzisiejszego meczu. I coś czuję, że może się to naprawdę źle skończyć dla zawodników Sevilli... Czego wam, sobie i przede wszystkim naszym graczom życze. VISCA EL BARCA

0

to mało pamiętasz pucek, albo nie oglądałeś jego gry poza GD. Dla mnie to bardzo dobry gracz.

0

msk11 możesz wymienić te karygodne błędy? Ja pamiętam tylko sytuacje z meczu derbowego, a zapewniam, że z uwagą śledziłem poczynania FCB w tym sezonie.

0

mam nadzieję, że w rewanżu szansę dostanie Caceres, jeśli wytrzyma psychicznie jestem spokojny o jego grę

0

Radzę zastanowić się niektórym czy pisanie nazwisk piłkarzy z małej litery jest wyrazem jakiegokolwiek szacunku do graczy.

0

Getafe podłożyło się Realowi, to proste...

0

poniosło Ci maszyne gilbert3 i to nieźle

0

czy wy naprawdę nie zauważacie, że w tym ułamku sekundy w którym VV musiał podjąć decyzję o obronie nie było tak naprawdę wiadomo gdzie ta piłka spadnie? cieszę się, że IceMan wyręczył mnie w komentowaniu wypowiedzi bramkarzy wypisujących swoje mądrości na tej stronie.

0

piłka nie do obrony, VV musiałby być jasnowidzem żeby obronić ten strzał. Całkowicie zgadzam się z Pepem

0

niechętnie przyłączę się do dyskusji na temat VV. Pozdrawiam wszystkich ostro krytykujących go i nawołujących do kupna nowego bramkarza, ponieważ nasz jest beznadziejny. Radzę też (owym specom) w miarę możliwości śledzić La Liga nie tylko w wyborczej. Dodam, iż dokładnie IDENTYCZNE zagranie miało miejsce w dzisiejszym meczu Realu, a dokonał tego wychwalany przez niektórych krytyków osoby Valdesa, reprezentacyjny bramkarz Iker Casillas. Warto wspomnieć, iż ten zawodnik miał w tym sezonie okres słabszej dyspozycji. Okupił go kilkoma bramkami, które śmiało można zaliczyć na jego konto. Trzeba dodać, że wrócił do doskonałej formy i w ostatnich meczach pokazywał się z dobrej strony. Do tej pory równiejszą formę prezentował zdecydowanie VV. Jednak hasłem przewodnim krytyków Valdesa, po dzisiejszym meczu zdaje się być: "Jesteś tak dobry, jak Twój ostatni mecz.". Jedno beznadziejne podanie i cały ten sezon bardzo równej i BARDZO poprawnej, o ile nie bardzo dobrej gry naszego bramkarza można śmiało przekreślić. Gratuluję rozumowania.

0

niechętnie przyłączę się do dyskusji na temat VV. Pozdrawiam wszystkich ostro krytykujących go i nawołujących do kupna nowego bramkarza, ponieważ nasz jest beznadziejny. Radzę też (owym specom) w miarę możliwości śledzić La Liga nie tylko w wyborczej. Dodam, iż dokładnie IDENTYCZNE zagranie miało miejsce w dzisiejszym meczu Realu, a dokonał tego wychwalany przez niektórych krytyków osoby Valdesa, reprezentacyjny bramkarz Iker Casillas. Warto wspomnieć, iż ten zawodnik miał w tym sezonie okres słabszej dyspozycji. Okupił go kilkoma bramkami, które śmiało można zaliczyć na jego konto. Trzeba dodać, że wrócił do doskonałej formy i w ostatnich meczach pokazywał się z dobrej strony. Do tej pory równiejszą formę prezentował zdecydowanie VV. Jednak hasłem przewodnim krytyków Valdesa, po dzisiejszym meczu zdaje się być: "Jesteś tak dobry, jak Twój ostatni mecz.". Jedno beznadziejne podanie i cały ten sezon bardzo równej i BARDZO poprawnej, o ile nie bardzo dobrej gry naszego bramkarza można śmiało przekreślić. Gratuluję rozumowania.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?