Pozostaje nam wypożyczyć Bojana i Jeffrena i przedłużyć kontrakt z Alvesem i tyle na okres zimowy. Jakiekolwiek inne wzmocnienia dopiero w lato! A co do Affelaya to widziałem dwa mecze PSV w tym sezonie i gościu jest zajebisty i stylem idealnie pasuje do Barcy! Pozdrawiam wszystkich i z racji,że rzadko dodaje komenty to już teraz życzę Wszystkim Zdrowych Wesołych Świąt!
a ja myśle,że właśnie takie ruchy kadrowe są najlepsze. Barcelona ma najlepszą szkółkę piłkarską na świecie i nie rozumiem tych, którzy wątpią w naszych wychowanków. poza tym obrońców mamy najlepszych i sporo, bo są: Pique, Puyol, Milito na środku Abidal i Maxwell na lewej oraz Alves i Adriano na prawej!!! Uważam,że to zdecydowanie wystarczy wiec ten Fontas i tak dużo nie pogra a trenując z pierwszą drużyną nabierze doświadczenia. Jeśli zaś chodzi o Dos Santosa to uważam iż jest to wielki talent i idealny nastepca Xaviego. Przez najbliższe 2-3 lata powinien trenować z pierwsza drużyną i stopniowo grac coraz wiecej automatycznie wchodząc na pozycje coraz starszego Xaviego! Jesli zas chodzi o defensywnych zawodnikow to mamy Busquetsa i Keite i to tez wystarczy a nadmiar prowadzi tylko do niezadowolenia niektorych zawodnikow(Toure) i psucia atmosfery. Tyle w temacie:)
...kurcze w sumie to ten Cesc by sie przydał, ale nie za tyle kasy! W ostateczności za pierwotne 35mln euro byłbym w stanie zaakceptowac ten transfer ;P Mogliby zamknąć już ten temat w lewo albo w prawo.
To co dzisiaj Barca zrobiła z Arsenalem to była jedna wielka miazga i do tej pory nie mogę zrozumieć jak to się stało że wynik jest 2:2. Guardiola ma racje gra była super w zasadzie przez pełne 90 minut bo nawet w momentach straty bramek to były jakies pojedyncze sytuacje do których ciezko bylo nie dopuscic, choć wszyscy widzieli,że karny z kapelusza. Rewanż jest nasz na 100% choc dzieki temu wynikowi emocji nie zabraknie:)
Z innej beczki no i gdzie są Ci wielcy fani Fabregasa, podobno najlepszego środkowego na świecie buahaha Xaviemu i Iniescie to on może buty nosić. tyle w temacie.
tak mi sie nudziło i poczytałem, co prawda nie wszystkie sytuacje sa wymienione bo tyle ich bylo,że pewnie nie nadążali, ale uśmiałem się jak to czytałem heh
widać,że jesteś typowym dzieciakiem neo podejrzewam ze masz pewnie okolo 16-17 lat , ale emocjonalnie stoisz znacznie poniżej tego wieku a o Twojej wiedzy o piłce się nawet nie wypowiadam. Ja gram w piłkę od 9-roku życia a od roku jestem również trenerem. Mam obecnie 26 lat i pracowałem jako piłkarz z wieloma trenerami. Jestem również fanem futbolu i oglądam regularnie 2-3 mecze tyg. od 20 lat czesto również na żywo. oglądam mecze na różnych poziomach poczynając od 4 ligi polskiej kończąc oczywiście na CL i MŚ. Może nie jestem zbyt skromny w tym momencie,ale moja wiedza na temat piłki nożnej jest ogromna i nie sądze byś mógł mi chociaż buty wyczyścić na temat analizy gry poszczególnych zawodników. Nie chciałem nikogo obrażać, ale Ty jestes wyjątkowo pusty.
Na koniec dodam,że oprócz Barcelony lubie również bardzo Arsenal i do Cesca też nic nie mam i uważam go za bardzo dobrego zawodnika. Po prostu nie nadaje sie do Barcelony moim zdaniem a co najwyżej do Schalke 04 na przykład.
Twoja niedojrzałość polega też na tym,że nie dopuszczasz myśli,że ktoś inny może mieć racje i co więcej nie potrafisz dyskutować tylko obrażać, ale to już Twój problem. Na pocieszenie dodam,że każdy kiedyś dorasta więc pewnie Ciebie też to jeszcze czeka.
Obejrzałem mecz tak od 30 minuty a nastepnie widzialem obszerne skroty. Ogolnie w obu polowkach Barca zagrała słabo, ale zdecydowanie słabiej w pierwszej. Wynik ogólnie sprawiedliwy, chociaz uważam,że powinny być zdecydowanie 2 czerwone kartki dla piłkarzy VFB oraz rzut karny. Chodzi mi o zagranie reka po strzale Zlatana i za zagranie Lehmana w strone Puyola. Zwłaszcza Lehmana wyrzuciłbym bez mrugnięcia okiem!!! Dobrze jednak ze
Barca nie dostala tego karnego bo nie chciałbym wygranej po rzucie karnym w tak słabym meczu. Remis sprawiedliwy i dający podstawy do optymizmu przed rewanzem a jednoczesnie dzieki temu nie braknie emocji.
Komentarze
0
Najlepsi obiektywnie:
1. Messi
2. C.Ronaldo
3. Iniesta
4. Xavi
Złota piłka w tym roku jednak powinna powędrować dla Xaviego drugie miejsce Iniesta i trzecie Messi.
VeB!!!
Happy New Year Everyone!
0
Pozostaje nam wypożyczyć Bojana i Jeffrena i przedłużyć kontrakt z Alvesem i tyle na okres zimowy. Jakiekolwiek inne wzmocnienia dopiero w lato! A co do Affelaya to widziałem dwa mecze PSV w tym sezonie i gościu jest zajebisty i stylem idealnie pasuje do Barcy! Pozdrawiam wszystkich i z racji,że rzadko dodaje komenty to już teraz życzę Wszystkim Zdrowych Wesołych Świąt!
Visca el Barca!
0
A ja wiem,ze Ibra i tak zostanie i mam przeczucie,ze to bedzie jego wielki sezon!
0
a ja myśle,że właśnie takie ruchy kadrowe są najlepsze. Barcelona ma najlepszą szkółkę piłkarską na świecie i nie rozumiem tych, którzy wątpią w naszych wychowanków. poza tym obrońców mamy najlepszych i sporo, bo są: Pique, Puyol, Milito na środku Abidal i Maxwell na lewej oraz Alves i Adriano na prawej!!! Uważam,że to zdecydowanie wystarczy wiec ten Fontas i tak dużo nie pogra a trenując z pierwszą drużyną nabierze doświadczenia. Jeśli zaś chodzi o Dos Santosa to uważam iż jest to wielki talent i idealny nastepca Xaviego. Przez najbliższe 2-3 lata powinien trenować z pierwsza drużyną i stopniowo grac coraz wiecej automatycznie wchodząc na pozycje coraz starszego Xaviego! Jesli zas chodzi o defensywnych zawodnikow to mamy Busquetsa i Keite i to tez wystarczy a nadmiar prowadzi tylko do niezadowolenia niektorych zawodnikow(Toure) i psucia atmosfery. Tyle w temacie:)
Visca el Barca!
0
...kurcze w sumie to ten Cesc by sie przydał, ale nie za tyle kasy! W ostateczności za pierwotne 35mln euro byłbym w stanie zaakceptowac ten transfer ;P Mogliby zamknąć już ten temat w lewo albo w prawo.
0
To co dzisiaj Barca zrobiła z Arsenalem to była jedna wielka miazga i do tej pory nie mogę zrozumieć jak to się stało że wynik jest 2:2. Guardiola ma racje gra była super w zasadzie przez pełne 90 minut bo nawet w momentach straty bramek to były jakies pojedyncze sytuacje do których ciezko bylo nie dopuscic, choć wszyscy widzieli,że karny z kapelusza. Rewanż jest nasz na 100% choc dzieki temu wynikowi emocji nie zabraknie:)
Z innej beczki no i gdzie są Ci wielcy fani Fabregasa, podobno najlepszego środkowego na świecie buahaha Xaviemu i Iniescie to on może buty nosić. tyle w temacie.
0
http://www.zczuba.pl/zczuba/1,104504,7723480,Arsenal___Barcelona__czyli_cwiercfinaly_Ligi_Mistrzow.html
tak mi sie nudziło i poczytałem, co prawda nie wszystkie sytuacje sa wymienione bo tyle ich bylo,że pewnie nie nadążali, ale uśmiałem się jak to czytałem heh
0
KanonierTH1411
widać,że jesteś typowym dzieciakiem neo podejrzewam ze masz pewnie okolo 16-17 lat , ale emocjonalnie stoisz znacznie poniżej tego wieku a o Twojej wiedzy o piłce się nawet nie wypowiadam. Ja gram w piłkę od 9-roku życia a od roku jestem również trenerem. Mam obecnie 26 lat i pracowałem jako piłkarz z wieloma trenerami. Jestem również fanem futbolu i oglądam regularnie 2-3 mecze tyg. od 20 lat czesto również na żywo. oglądam mecze na różnych poziomach poczynając od 4 ligi polskiej kończąc oczywiście na CL i MŚ. Może nie jestem zbyt skromny w tym momencie,ale moja wiedza na temat piłki nożnej jest ogromna i nie sądze byś mógł mi chociaż buty wyczyścić na temat analizy gry poszczególnych zawodników. Nie chciałem nikogo obrażać, ale Ty jestes wyjątkowo pusty.
Na koniec dodam,że oprócz Barcelony lubie również bardzo Arsenal i do Cesca też nic nie mam i uważam go za bardzo dobrego zawodnika. Po prostu nie nadaje sie do Barcelony moim zdaniem a co najwyżej do Schalke 04 na przykład.
Twoja niedojrzałość polega też na tym,że nie dopuszczasz myśli,że ktoś inny może mieć racje i co więcej nie potrafisz dyskutować tylko obrażać, ale to już Twój problem. Na pocieszenie dodam,że każdy kiedyś dorasta więc pewnie Ciebie też to jeszcze czeka.
Visca el Barca!!!
0
...w ciągu 11 dni a nie 10 ;P
0
Obejrzałem mecz tak od 30 minuty a nastepnie widzialem obszerne skroty. Ogolnie w obu polowkach Barca zagrała słabo, ale zdecydowanie słabiej w pierwszej. Wynik ogólnie sprawiedliwy, chociaz uważam,że powinny być zdecydowanie 2 czerwone kartki dla piłkarzy VFB oraz rzut karny. Chodzi mi o zagranie reka po strzale Zlatana i za zagranie Lehmana w strone Puyola. Zwłaszcza Lehmana wyrzuciłbym bez mrugnięcia okiem!!! Dobrze jednak ze
Barca nie dostala tego karnego bo nie chciałbym wygranej po rzucie karnym w tak słabym meczu. Remis sprawiedliwy i dający podstawy do optymizmu przed rewanzem a jednoczesnie dzieki temu nie braknie emocji.
Pozdrawiam:)