Mi sie wydaje ze Villa to jest najlepszy snajper jaki morze dolonczyc do barcy, ten pilkarz wysmienicie wychodzi do akcji rusza sie tak ja by mial styl barcy w sobie, wlasnie zlatanowi takieg czegos brakuje, o bardzo duzo stoi w miejscu i czeka
Mi sie wydaje ze Villa to jest najlepszy snajper jaki morze dolonczyc do barcy, ten pilkarz wysmienicie wychodzi do akcji rusza sie tak ja by mial styl barcy w sobie, wlasnie zlatanowi takieg czegos brakuje, o bardzo duzo stoi w miejscu i czeka
Komentarze
0
i co ja mowile, ze villa jest 100% zawodnikiem ktury ma styl barcy
0
a dodam ze on napewno odplaci sie
0
UFFF SUPER :D to co ze on ma 28 lat on morze jescze grac 5 lat
0
Mi sie wydaje ze Villa to jest najlepszy snajper jaki morze dolonczyc do barcy, ten pilkarz wysmienicie wychodzi do akcji rusza sie tak ja by mial styl barcy w sobie, wlasnie zlatanowi takieg czegos brakuje, o bardzo duzo stoi w miejscu i czeka
0
0
i co ja mowile, ze villa jest 100% zawodnikiem ktury ma styl barcy
0
Nie trzeba patrzec w statystyki, kazdy mecz to inna historia, a barca wlasnie tworzy histrie:D, dobry wynik i zadnych kontuzji.!!!
0
kavulo zgadzam sie z tobom 100%
0
Mi sie wydaje ze Villa to jest najlepszy snajper jaki morze dolonczyc do barcy, ten pilkarz wysmienicie wychodzi do akcji rusza sie tak ja by mial styl barcy w sobie, wlasnie zlatanowi takieg czegos brakuje, o bardzo duzo stoi w miejscu i czeka
0
UFFF SUPER :D to co ze on ma 28 lat on morze jescze grac 5 lat