O sobie

  • Zainteresowania Piłka Nożna
  • Ulubiony zawodnik Lionel Andres Messi
  • Ulubione zespoły FC Barcelona
  • Barcelonie kibicuję od Zawsze :D

Statystyki

  • Dni w serwisie 5261
  • Liczba komentarzy 16
  • Polecenia 0

Komentarze

0

No i remis w madrycie xd

0

No i na ch#ja nam go? Takie plany, a efekty jak zwykle. Zarzad barcy to prawdziwi politycy z krwi i kosci. Wystarczy nam dwa transefy. Prawa obrona i pomoc. Mlodego do pomocy i mlodego na prawa strone. Barcelona zamiast szykowac transer , ktory odwzdzieczy sie latami, to oni chca kur#wa za wszelka cene kupic kogo kolwiek zeby tylko kupic. Jest wielu mlodzikow ktorzy powinni dostac szanse na gre, na to licze calym sercem, patrzac po tym co sie dzieje.

0

Widzę, że duża większość z Was patrzy na loga sponsorskie na koszulkach jedynie z perspektywy estetyki. Tutaj chodzi o pieniądze. Nie oszukujmy się ale dzisiejszy świat sportowy krąży wokół kasy, ten kto ma jej więcej posiada więcej możliwości.
Takie same zdanie było, gdy zmieniano sponsora z Unicef, na Quatar...
Porównajcie sobie kontrakty sponsorow z innymi wielkimi klubami.
Ta sama kwestia tyczy się sponsorów koszulek, bo nike ładne bo takie i takie, popatrzcie sobie ile MU dostaje kasy od adidasa...
Wasze komentarze odnośnie estetyki są śmieszne.

0

Wszystko zalezy od tego jakie prawa i warunki są zapisane w umowie sponsorskiej :0
Często jest to 50% ze sprzedaży, owszem bywa również tak , że i 100% . Warunków jest sporo :) Jakie dokładnie są u Nas tego niestety nie pamiętam :P

0

Dlaczego to nie Ronnie, nie miałby być zmiennikiem 3 ofensywy ?:)

Zobacz wszystkie

0

No i na ch#ja nam go? Takie plany, a efekty jak zwykle. Zarzad barcy to prawdziwi politycy z krwi i kosci. Wystarczy nam dwa transefy. Prawa obrona i pomoc. Mlodego do pomocy i mlodego na prawa strone. Barcelona zamiast szykowac transer , ktory odwzdzieczy sie latami, to oni chca kur#wa za wszelka cene kupic kogo kolwiek zeby tylko kupic. Jest wielu mlodzikow ktorzy powinni dostac szanse na gre, na to licze calym sercem, patrzac po tym co sie dzieje.

0

Dlaczego to nie Ronnie, nie miałby być zmiennikiem 3 ofensywy ?:)

0

Zobaczymy jak decyzję podejmie " tata ", Cesc jest w super formie razem z alexisem. mysle ze zagraja obydwoje :) Co do Neymara jest za wczesnie moim zdaniem aby zacząl grac od 1 minuty w tak ważnym meczu ;) Aczkolwiek nie wykluczam takiej opcji ;)

0

Głos oddany czekamy na wyniki :P

0

Tak szczerze to chciałbym zobaczyć Alexandre Pato na ławce Barcelony. ( wielki powrót do wielkich klubów ) . Pato ma 26 lat, gra obecnie w przeciętnym zespole wszystko przez kontuzje oraz pecha jakiego miał. Ja osobiście dałbym mu szanse, to świetny zawodnik, a jet niedoceniany. Całkiem prawdopodobne, ze nie chcieli by za niego zbyt dużo. Aczkolwiek nie mam pojęcia ile jest obecnie wart :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?