No i na ch#ja nam go? Takie plany, a efekty jak zwykle. Zarzad barcy to prawdziwi politycy z krwi i kosci. Wystarczy nam dwa transefy. Prawa obrona i pomoc. Mlodego do pomocy i mlodego na prawa strone. Barcelona zamiast szykowac transer , ktory odwzdzieczy sie latami, to oni chca kur#wa za wszelka cene kupic kogo kolwiek zeby tylko kupic. Jest wielu mlodzikow ktorzy powinni dostac szanse na gre, na to licze calym sercem, patrzac po tym co sie dzieje.
Widzę, że duża większość z Was patrzy na loga sponsorskie na koszulkach jedynie z perspektywy estetyki. Tutaj chodzi o pieniądze. Nie oszukujmy się ale dzisiejszy świat sportowy krąży wokół kasy, ten kto ma jej więcej posiada więcej możliwości.
Takie same zdanie było, gdy zmieniano sponsora z Unicef, na Quatar...
Porównajcie sobie kontrakty sponsorow z innymi wielkimi klubami.
Ta sama kwestia tyczy się sponsorów koszulek, bo nike ładne bo takie i takie, popatrzcie sobie ile MU dostaje kasy od adidasa...
Wasze komentarze odnośnie estetyki są śmieszne.
Wszystko zalezy od tego jakie prawa i warunki są zapisane w umowie sponsorskiej :0
Często jest to 50% ze sprzedaży, owszem bywa również tak , że i 100% . Warunków jest sporo :) Jakie dokładnie są u Nas tego niestety nie pamiętam :P
No i na ch#ja nam go? Takie plany, a efekty jak zwykle. Zarzad barcy to prawdziwi politycy z krwi i kosci. Wystarczy nam dwa transefy. Prawa obrona i pomoc. Mlodego do pomocy i mlodego na prawa strone. Barcelona zamiast szykowac transer , ktory odwzdzieczy sie latami, to oni chca kur#wa za wszelka cene kupic kogo kolwiek zeby tylko kupic. Jest wielu mlodzikow ktorzy powinni dostac szanse na gre, na to licze calym sercem, patrzac po tym co sie dzieje.
Zobaczymy jak decyzję podejmie " tata ", Cesc jest w super formie razem z alexisem. mysle ze zagraja obydwoje :) Co do Neymara jest za wczesnie moim zdaniem aby zacząl grac od 1 minuty w tak ważnym meczu ;) Aczkolwiek nie wykluczam takiej opcji ;)
Tak szczerze to chciałbym zobaczyć Alexandre Pato na ławce Barcelony. ( wielki powrót do wielkich klubów ) . Pato ma 26 lat, gra obecnie w przeciętnym zespole wszystko przez kontuzje oraz pecha jakiego miał. Ja osobiście dałbym mu szanse, to świetny zawodnik, a jet niedoceniany. Całkiem prawdopodobne, ze nie chcieli by za niego zbyt dużo. Aczkolwiek nie mam pojęcia ile jest obecnie wart :)
Komentarze
0
No i remis w madrycie xd
0
No i na ch#ja nam go? Takie plany, a efekty jak zwykle. Zarzad barcy to prawdziwi politycy z krwi i kosci. Wystarczy nam dwa transefy. Prawa obrona i pomoc. Mlodego do pomocy i mlodego na prawa strone. Barcelona zamiast szykowac transer , ktory odwzdzieczy sie latami, to oni chca kur#wa za wszelka cene kupic kogo kolwiek zeby tylko kupic. Jest wielu mlodzikow ktorzy powinni dostac szanse na gre, na to licze calym sercem, patrzac po tym co sie dzieje.
0
Widzę, że duża większość z Was patrzy na loga sponsorskie na koszulkach jedynie z perspektywy estetyki. Tutaj chodzi o pieniądze. Nie oszukujmy się ale dzisiejszy świat sportowy krąży wokół kasy, ten kto ma jej więcej posiada więcej możliwości.
Takie same zdanie było, gdy zmieniano sponsora z Unicef, na Quatar...
Porównajcie sobie kontrakty sponsorow z innymi wielkimi klubami.
Ta sama kwestia tyczy się sponsorów koszulek, bo nike ładne bo takie i takie, popatrzcie sobie ile MU dostaje kasy od adidasa...
Wasze komentarze odnośnie estetyki są śmieszne.
0
Wszystko zalezy od tego jakie prawa i warunki są zapisane w umowie sponsorskiej :0
Często jest to 50% ze sprzedaży, owszem bywa również tak , że i 100% . Warunków jest sporo :) Jakie dokładnie są u Nas tego niestety nie pamiętam :P
0
Dlaczego to nie Ronnie, nie miałby być zmiennikiem 3 ofensywy ?:)
0
No i na ch#ja nam go? Takie plany, a efekty jak zwykle. Zarzad barcy to prawdziwi politycy z krwi i kosci. Wystarczy nam dwa transefy. Prawa obrona i pomoc. Mlodego do pomocy i mlodego na prawa strone. Barcelona zamiast szykowac transer , ktory odwzdzieczy sie latami, to oni chca kur#wa za wszelka cene kupic kogo kolwiek zeby tylko kupic. Jest wielu mlodzikow ktorzy powinni dostac szanse na gre, na to licze calym sercem, patrzac po tym co sie dzieje.
0
Dlaczego to nie Ronnie, nie miałby być zmiennikiem 3 ofensywy ?:)
0
Zobaczymy jak decyzję podejmie " tata ", Cesc jest w super formie razem z alexisem. mysle ze zagraja obydwoje :) Co do Neymara jest za wczesnie moim zdaniem aby zacząl grac od 1 minuty w tak ważnym meczu ;) Aczkolwiek nie wykluczam takiej opcji ;)
0
Głos oddany czekamy na wyniki :P
0
Tak szczerze to chciałbym zobaczyć Alexandre Pato na ławce Barcelony. ( wielki powrót do wielkich klubów ) . Pato ma 26 lat, gra obecnie w przeciętnym zespole wszystko przez kontuzje oraz pecha jakiego miał. Ja osobiście dałbym mu szanse, to świetny zawodnik, a jet niedoceniany. Całkiem prawdopodobne, ze nie chcieli by za niego zbyt dużo. Aczkolwiek nie mam pojęcia ile jest obecnie wart :)