To uważasz, ze Barcelona sprzedala sie jak jakaś kur**?
A moze własie Rosell wprowadzając reklamy mysli o przyszłosci?! Bo nie chce abys za 10lat powiedział, 'wiesz synu, kibicowałem kiedys Barcelonie. Klub który miał piękną tradycję, ale upadł bo popadł w kolosalne długi i przestał być wypłacalny i wiarygodny"
Piszesz bardzo ładnie o tradycji, ideałach. Ale musisz też spojrzec prawdzie w oczy, zobacz co dzieje sie na rynku, jak wszystko sie zmienia. Jest teraz jeden kryzys, a za 5 lat moze byc jeszcze wiekszy, jak bedzie wojna czy gdy USA postanowi najechac sobie kolejny kraj, nigdy nic nie wiadomo. Rosell mysli trzeźwo, patrzy daleko w przyszłość i woli nie ryzkować. Wie, ze Barcelona to kolos na glinianych nogach. Gdby nie nie on, to do tej pory byśmy nie wiedzieli o długach Barcelony i kazdy z nas robił by dobrą minę do złej gry.
Nie staram sie go bronic, ale zrozumieć. Równiez jestem, hm.. sceptycznie do tego nastawiony, ale jak widac tak musi być.
Ludzie, takie sa prawa rynku i nic na to nie poradzicie! Gdby kontrakty bylo po 50tys euro za tydzien, ok mozna grac bez reklam. Ale wiekszosc jest w granicach 90-150. Powiedzcie mi skad ma klub na to brac, skoro jest taki zadluzony? I nie piszcie ze Barcelona sprzedala sie za 30mln bo w cale tak nie jest. Jako jedyna druzyna na swicie probowała walczyc z komercjalizacja i przeciwstawiala sie jej przez 111lat. Niestety została ona pochłonietą. Wchodza coraz bogatsze kluby na rynek, wiecej sponsorów z Azji, czyli ludzi ktorzy spia na pieniądzach. Gdyby Barcelona nie wprowadziła reklam na koszulki prawdopodobnie popadłą by w kolosalne długi i moglibysmy zapomniec o transferach, podwyzkach dla zawodnikow, a tzw. 'najemnicy' odeszli by z Barcelony w trymiga. Jak ma zarabiac w Barcelonie 6mln euro rocznie a np. w City 12, to jak myslicie gdzie bedzie gral grac?
A Ty, 'anty-madritista' nie pisz R.I.P, bo tak naprawde "mes gue un club' dla Ciebie powinno skonczyc sie w raz z wprowadzeniem UNICEF'u na koszulki, a nie teraz.
Nie zapominajcie, ze Barcelona to nie tylko piłkarze i inne sekcje, ale równiez ogromna korporacja, która musi pracować również sama dla siebie. Skoro uważają ze tak bedzie lepiej, to tak byc musi. Jak podpisza kontrakt na 5lat, zarobia 150mln, czyli 1/3dlugu zostanie spłacona, czy to nie jest piekne? Moze patrzcie na to z tej strony, ze Barceolna jako jeden z nielicznych klubów na świecie(mam na mysli te wielkie) za 10 lat bedzie praktycznie klubem spłaconym, pracującym sam dla siebie.
Kończy sie piękna tradycja, chociaz według mnie skonczyla sie ona 4lata temu.
Komentarze
0
Legia tez jeszcze nie przegrała i jest liderem :D
0
Tylko szkoda ze za 3 wychowanków Barca musiała zaplacic 53mln Euro.
0
Z innej beczki
Czy wiadomo coś o koszulkach okolicznościowych Barcy tzw. 'por que'? Miały byc wysyłane koniec lipca poczatek sierpnia, a tu na razie cisza.
0
@@Bykunn
To uważasz, ze Barcelona sprzedala sie jak jakaś kur**?
A moze własie Rosell wprowadzając reklamy mysli o przyszłosci?! Bo nie chce abys za 10lat powiedział, 'wiesz synu, kibicowałem kiedys Barcelonie. Klub który miał piękną tradycję, ale upadł bo popadł w kolosalne długi i przestał być wypłacalny i wiarygodny"
Piszesz bardzo ładnie o tradycji, ideałach. Ale musisz też spojrzec prawdzie w oczy, zobacz co dzieje sie na rynku, jak wszystko sie zmienia. Jest teraz jeden kryzys, a za 5 lat moze byc jeszcze wiekszy, jak bedzie wojna czy gdy USA postanowi najechac sobie kolejny kraj, nigdy nic nie wiadomo. Rosell mysli trzeźwo, patrzy daleko w przyszłość i woli nie ryzkować. Wie, ze Barcelona to kolos na glinianych nogach. Gdby nie nie on, to do tej pory byśmy nie wiedzieli o długach Barcelony i kazdy z nas robił by dobrą minę do złej gry.
Nie staram sie go bronic, ale zrozumieć. Równiez jestem, hm.. sceptycznie do tego nastawiony, ale jak widac tak musi być.
0
Ludzie, takie sa prawa rynku i nic na to nie poradzicie! Gdby kontrakty bylo po 50tys euro za tydzien, ok mozna grac bez reklam. Ale wiekszosc jest w granicach 90-150. Powiedzcie mi skad ma klub na to brac, skoro jest taki zadluzony? I nie piszcie ze Barcelona sprzedala sie za 30mln bo w cale tak nie jest. Jako jedyna druzyna na swicie probowała walczyc z komercjalizacja i przeciwstawiala sie jej przez 111lat. Niestety została ona pochłonietą. Wchodza coraz bogatsze kluby na rynek, wiecej sponsorów z Azji, czyli ludzi ktorzy spia na pieniądzach. Gdyby Barcelona nie wprowadziła reklam na koszulki prawdopodobnie popadłą by w kolosalne długi i moglibysmy zapomniec o transferach, podwyzkach dla zawodnikow, a tzw. 'najemnicy' odeszli by z Barcelony w trymiga. Jak ma zarabiac w Barcelonie 6mln euro rocznie a np. w City 12, to jak myslicie gdzie bedzie gral grac?
A Ty, 'anty-madritista' nie pisz R.I.P, bo tak naprawde "mes gue un club' dla Ciebie powinno skonczyc sie w raz z wprowadzeniem UNICEF'u na koszulki, a nie teraz.
Nie zapominajcie, ze Barcelona to nie tylko piłkarze i inne sekcje, ale równiez ogromna korporacja, która musi pracować również sama dla siebie. Skoro uważają ze tak bedzie lepiej, to tak byc musi. Jak podpisza kontrakt na 5lat, zarobia 150mln, czyli 1/3dlugu zostanie spłacona, czy to nie jest piekne? Moze patrzcie na to z tej strony, ze Barceolna jako jeden z nielicznych klubów na świecie(mam na mysli te wielkie) za 10 lat bedzie praktycznie klubem spłaconym, pracującym sam dla siebie.
Kończy sie piękna tradycja, chociaz według mnie skonczyla sie ona 4lata temu.
0
Co zrobic zeby Twoj post nie zostal usunięty?
-przylizac sie redakcji
-napisac jak to swietnie zagralismy, robiac dobra mine do zlej gry
-zawsze co by sie nie dzialo, chwalic Valdesa
-nigdy nie krytykowac zespolu, nie mowiac juz o poszczegolnych zawodnikach.
0
To z Valencia graja w koncu 16, a nie 17 pażdziernika?
0
co ja bym dał zeby byc w krakowie kiedy oni sobie tak spacerowali ;
0
Wujek cięta riposta. I kto w takim razie jest 'maly'?
0
Visca el Barca!
Granice szczęścia osiągnięte! Dziękuje!