0

ej ale jak w to sie gra powiecie?

0

a jak w to sie gra?:)

0

bedzie ciezko,jeszcze do tego Ibra nie wejdzie,jak jzu to jakis z defensywy ale remis tez dobry wynik...

0

jeśli bedzie nez kometarzy to nie bedzie to super widowisko,zawsze cos dodaje kometarz tej magii....

0

Popieram Henry1991,wynik trudny do powtorzenia,aczkolwiek mysle ze wygramy,ile?Tego nie wiem ale mysle,że około 3-1 2-0.:)

Visca el Barça!!:)

0

ban

Dobrze powiedziałeś,nie ma nigdzie prucz Cyfra plus ,chyba ,że na jakis obcojezycznych tego nie wiem.

Ewentualnie mozna skorzystac z meczenazywo.pl,meczyki.pl itp

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?