O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 5900
  • Liczba komentarzy 3
  • Polecenia 0

Komentarze

0

Powiem wam Koledzy Cules tylko jedno .Ja widze to samo co bylo z druzyna Franka Rijkaarda . Teraz mamy to samo z Pepem. Przyjdzie inny trener i bedziemy mieli to samo spowrotem

0

Ja obstawialem wynik 2:1 lub 3:1 z kumplami. Gdybym zakładał się o kase bym chapnął niezłą sumke hehe. Wiadomo kto jest Najlepszy i kto wytrzymał presje GD. Brawo dla Pedro za bramke bo się niespalił

0

------------------- Valdes ---------------------------

Alves ---- Puyol ------ Pique -------- Milito

Xavi -------------- Toure ------------ Inesta

Messi ------------ Bojan ------------- Pedro

Mi właśnie podobałby się ten skład , ponieważ Pedro i Bojan są szybcy i mogliby troche namieszać w ataku . 3 krótkie podania i Messi sam na sam z Ikierem. W środku Toure z Busqetsem bo w meczu z Arsenalem Toure bardzo dobrze sie spisywał . Xavi z Inesta po bokach i Real rozbity w obronie. Obrona bardzo dobra z Puyol em i Millito oraz Pique jest mocna i bardzo solidna . Alves na boku i prosze mamy bardzo ciekawy skład na mecz. Rezerwa też wygląda owocująco bo Henry , Maxwell , Czyhrynski , Jeffren , Marques i Pinto

Zobacz wszystkie

0

Powiem wam Koledzy Cules tylko jedno .Ja widze to samo co bylo z druzyna Franka Rijkaarda . Teraz mamy to samo z Pepem. Przyjdzie inny trener i bedziemy mieli to samo spowrotem

0

Ja obstawialem wynik 2:1 lub 3:1 z kumplami. Gdybym zakładał się o kase bym chapnął niezłą sumke hehe. Wiadomo kto jest Najlepszy i kto wytrzymał presje GD. Brawo dla Pedro za bramke bo się niespalił

0

------------------- Valdes ---------------------------

Alves ---- Puyol ------ Pique -------- Milito

Xavi -------------- Toure ------------ Inesta

Messi ------------ Bojan ------------- Pedro

Mi właśnie podobałby się ten skład , ponieważ Pedro i Bojan są szybcy i mogliby troche namieszać w ataku . 3 krótkie podania i Messi sam na sam z Ikierem. W środku Toure z Busqetsem bo w meczu z Arsenalem Toure bardzo dobrze sie spisywał . Xavi z Inesta po bokach i Real rozbity w obronie. Obrona bardzo dobra z Puyol em i Millito oraz Pique jest mocna i bardzo solidna . Alves na boku i prosze mamy bardzo ciekawy skład na mecz. Rezerwa też wygląda owocująco bo Henry , Maxwell , Czyhrynski , Jeffren , Marques i Pinto

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?