1

Ahh... El Clasico... co za cudowna piłkarska rywalizacja, albowiem nic tak bardzo nie łączy bądź dzieli kibiców na całym świecie jak właśnie spotkanie ekip z Barcelony i Madrytu. Prawdziwe piłkarskie święto, w które każdy kibic, niezależnie skąd, wpatruje się z wypiekami na polikach i wyraźną chęcią przeżycia czegoś, czego nie zapomni do końca życia.
I tak bym właśnie chciał widzieć ten mecz, z pasją, wściekłością, nieodpuszczaniem rywala na każdym metrze. Wynik? 3:3, bo czemu nie? Obie drużyny pokazują niesamowitą siłę w ataku, ale równie niesamowicie gubią się w obronie i chociaż wiem, że takim wynikiem się pewnie to nie skończy, tak chciałbym wierzyć, że tak ten mecz będzie wyglądał. Strzelcy: 3x Braithwaite dla Barcy; 2x Eder Militao i 1x Courtois z własnego pola karnego... tak będzie... serio....nie zmyślam. :)

0

Setien nie szuka wymówek i szczerze uważa, że nie zagraliśmy dobrego meczu? Czy to w ogóle możliwe?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?