0

Sluchajcie a moze on ma poprostu usta za blisko nosa?

0

Ronaldinho promowal tylko jeden z modeli Nike czyli R10 a Leo chce stworzyc wlasna marke i moim zdaniem ma racje dzieki temu ze jest teraz na topie moze sciagnac znanych ludzi i wbic sie na swiatowy rynek branzy odziezowej co raczej w dzisiejszych czasach nie jest latwo. Życze powodzenia! VeB!

0

Ronaldinho promowal tylko jeden z modeli Nike czyli R10 a Leo chce stworzyc wlasna marke i moim zdaniem ma racje dzieki temu ze jest teraz na topie moze sciagnac znanych ludzi i wbic sie na swiatowy rynek branzy odziezowej co raczej w dzisiejszych czasach nie jest latwo. Życze powodzenia! VeB!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?