O sobie

  • Zainteresowania Piłka nożna, dziennikarstwo, muzyka
  • Ulubiony zawodnik Zlatan Ibrahimović
  • Ulubione zespoły Barcelona, Athletic, Liverpool
  • Barcelonie kibicuję od 2003

Statystyki

  • Dni w serwisie 2323
  • Liczba komentarzy 57
  • Polecenia 119

Komentarze

8

Nic. A musi mieć? Ot, ciekawa historia. Tylko tyle i aż tyle.

1

Jest biografia, ale nie była przetłumaczona na polski, do tego została szybko wycofana ze sprzedaży, ponieważ jego wcześniejsza partnerka miała co do niej wiele obiekcji.

0

Dlatego właśnie uważam - i klub z tego co donosiły media też - że ten grill dobrym pomysłem dla niego nie był.

2

Jeśli sobie wycinasz z kontekstu, to razi. Jeśli czytasz łącznie z kontekstem - nie :)

2

Właśnie po tym jak wystosował taką prośbę Barca zaczęła przyglądać się jego trybowi życia. Jako że miał problemy zdrowotne, podejrzewano, iż wynikały one głównie z diety. A wiadomo powszechnie, że akurat pod tym względem Dembele nigdy nie prowadził się najlepiej, więc tym bardziej częste grille z przyjaciółmi raczej nie poprawiłyby jego sytuacji. Gdy to jest przyjemny wyjątek od diety raz na jakiś czas, to spoko, ale kiedy grill jest jeszcze dodatkiem do wcinanych fast foodów, to już nie za dobrze świadczy o podejściu zawodnika. Stąd takie sformułowanie, pozdro.

Zobacz wszystkie

20

Chodziło o to, że Brazylijczycy docenili Argentyńczyka :)

20

Autor chrzani głupoty jak zwykle. Różowe okulary i do przodu. Eksperyment się udał? W którym momencie? Nie rozumiem hurraoptymizmu. Po raz kolejny mam wrażenie, że autor ogląda zupełnie inne mecze niż ja. Wstyd, że fcbarca.com wciąż je publikuje, bo na ogół brzmią jak propagandowa papka, której celem jest "pokrzepienie serc", niczym u Sienkiewicza. No i sam język: "barcelońskie niebo pokryły ponure obłoki zwątpienia." - to jest dziennikarstwo w formie publicystyki/analizy czy literatura piękna? Litości!

8

Wliczanie Cesca do tego zestawienia to nieporozumienie.

8

Nic. A musi mieć? Ot, ciekawa historia. Tylko tyle i aż tyle.

7

"Profil potencjalnego zawodnika [napastnika] jest jasny. Musi być wszechstronny, by mógł grać na trzech pozycjach w ataku i w związku z tym miał więcej szans na grę. (...) Te kryteria spełnia Nolito."

Autor tego tekstu z MD chyba nie wie o czym pisze. Aktualny zawodnik Celty, odkąd wrócił do Hiszpanii, grywał jedynie na lewym skrzydle. Co to za wszechstronność? To się wręcz wyklucza z powyższym kryterium...

Media

Liga typerów

1 lefreux 92 pkt
2 maciek2164 87 pkt
3 maryjan240282 83 pkt
4 Tridente2015 83 pkt
5 KingLeonidas 83 pkt
Zobacz tabelę

Sonda

Czy Eric Abidal powinien zostać na stanowisku dyrektora sportowego FC Barcelony?