Puki co to maść Wam jest potrzebna :) W barcelonie -4 także bez odbioru. Żal takich ludzi, poczekajcie do meczu a nie już euforia i teksty: miażdżymy Real, Messi znów najlepszy, Iniesta magik itp...pare dni temu na tym forum panowały z goła inne nastroje. Nie byliście tacy hej do przodu..co drugi użytkownik strony czarno widział mecz z Realem a teraz już 90 % jest pewna pogromu na SB. Trochę pokory i wszystko będzie ok, pozdrawiam i liczę na dobry mecz, który przyjdzie mi oglądać z trybun :)
Komentarze
0
0
Bo ogólnie każdy na waszej stronie boi się jednych i drugich :)
0
Brosik
Sędziowie przeszkodzili w meczu z Interem?????????:):) To co zrobili sędziowie w meczu z Chelsea..Wiesz o czym mówię...:)::)
0
Puki co to maść Wam jest potrzebna :) W barcelonie -4 także bez odbioru. Żal takich ludzi, poczekajcie do meczu a nie już euforia i teksty: miażdżymy Real, Messi znów najlepszy, Iniesta magik itp...pare dni temu na tym forum panowały z goła inne nastroje. Nie byliście tacy hej do przodu..co drugi użytkownik strony czarno widział mecz z Realem a teraz już 90 % jest pewna pogromu na SB. Trochę pokory i wszystko będzie ok, pozdrawiam i liczę na dobry mecz, który przyjdzie mi oglądać z trybun :)
0
ach ta Wasza pewność siebie :) wygrali z symulącą grę osasuną i słabym city i już nagle są znów najlepszą ekipą świata :)
0
0
0
czyżby ból du..py?:):) Sandro Rosell..mówi ci coś ta osoba ?:)
0
Rossell, Alves, Xavi, Martino ( jego mądrości dotycze kwot za Bale'a i Neymara)
0
Bo ogólnie każdy na waszej stronie boi się jednych i drugich :)