BBAARRCCAA
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Żmigród
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nie Fair Barca ma te 3 punkty...ale cóż...każdemu się zdarza wygrać po chamsku...
0
zal.pl fffj ;]
0
Jestem kibicem Wisły, Barcę też lubię, ale powinna się wstydzić, że dała się ograć przeciętniakowi...Bo jeżeli w innych meczach będą podchodzić na luzie, to gwarantuję, że nici z Europejskich pucharów...