0

niezła brechta z tego man City ze chce Henrego kupic. Jest najlepszy i nikomu go nie sprzedamy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

0

niewazne jaki bedzie wynik, i tak bedzie w lidze mistrzów. tylko chciałbym zobaczyc bramki Henrego.

0

mi sie wydaje ze w pierwszym składzie powinien grac Toure ale Keyta jest dobrym zmiennikiem

0

argentyna na to złoto zasługiwała a messi im w tym pomógł

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?