O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 5509
  • Liczba komentarzy 19
  • Polecenia 0

Komentarze

0

I to jest właśnie idealny przykład tego jaka presja jest na tym dziecku, to dziecko ma jeden dzień a już jest artykuł czy będzie kopał piłkę i czy dorówna ojcu

0

Ta liga to nie jest miejsce Keity...

0

Uwielbiam Valdesa i niejednokrotnie kiedy ktos mi wbijal na niego zwlaszcza z fanow realu to go bronilam, ale no kurcze ja dzis nie potrafie nic znalezc na jego obrone! Bledy zdarzaja sie najlepszym taka jest prawda, tylko ze kiedy bramkarz popelni blad to jest on najbardziej widoczny bo konczy sie niefortunnym golem. Wkurzona jestem na niego najbardziej o to ze nie wybil tego w pi* zdu jak widzial ze Di Maria biegnie. A teraz fani Barcelony musimy go wspierac i ukryc nasze zdenerwowanie bo media zmieszaja go z blotem ;)
VV nie jeszcze raz uratuje nam dupe ;)

0

Ogolnie to na poczatku tez mi sie nie podobaly, a na zawodnikach spoko, aczkolwiek uwazam ze ten bordowy powinien byc odrobinke zywszy

0

Teraz się dowiedziałam że ligę hiszpańską wygrał Ronaldo do tej pory wydawało mi się że Real Madryt ją wygrał ;D No cóż dzięki Mou warto dowiedzieć sie czegoś nowego ; )

Zobacz wszystkie

0

Teraz się dowiedziałam że ligę hiszpańską wygrał Ronaldo do tej pory wydawało mi się że Real Madryt ją wygrał ;D No cóż dzięki Mou warto dowiedzieć sie czegoś nowego ; )

0

A co z Tello?

0

A co do ,,szczęścia Barcelony" to poprostu jest już żałosne w zeszłym sezonie wygrywaliśmy dzięki arbiterowi teraz dzięki szczęściu, ciekawe co bd następne bo aż boję się pomyśleć ;)

0

Ta liga to nie jest miejsce Keity...

0

Piękny mecz, na początku troche stresu było Mu bardzo naciskał, ale potem dalismy rade :D

Ja tylko nie ogarniam za co Valdes dostal żółtą ;PP

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?