6 lipca 2013, 13:25
0
Nawet siebie samego ;]
24 grudnia 2012, 12:32
Za wszystko hajs chcą , nawet za otwarty trening ;]
15 września 2010, 09:39
major 10 No nie wiem , chyba starzy ci wszystkiego nie mówią , kto wie co mama może do herbaty dosypać :D
15 września 2010, 00:29
Ale ma duży jęzor :D
29 sierpnia 2010, 13:15
Ja obstawiam tak : Messi w jest w dobrej formie to 3 strzeli Pedro jest szalony to gdzieś mu się ta piłka odbije i wpadnie Villa jest solidny to też coś dorzuci A Alves będzie chciał dośrodkować a ona w leci do bramki Więc mamy 0-5
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
Nawet siebie samego ;]
0
Za wszystko hajs chcą , nawet za otwarty trening ;]
0
major 10
No nie wiem , chyba starzy ci wszystkiego nie mówią , kto wie co mama może do herbaty dosypać :D
0
Ale ma duży jęzor :D
0
Ja obstawiam tak :
Messi w jest w dobrej formie to 3 strzeli
Pedro jest szalony to gdzieś mu się ta piłka odbije i wpadnie
Villa jest solidny to też coś dorzuci
A Alves będzie chciał dośrodkować a ona w leci do bramki
Więc mamy 0-5
0
Nawet siebie samego ;]
0
Ja obstawiam tak :
Messi w jest w dobrej formie to 3 strzeli
Pedro jest szalony to gdzieś mu się ta piłka odbije i wpadnie
Villa jest solidny to też coś dorzuci
A Alves będzie chciał dośrodkować a ona w leci do bramki
Więc mamy 0-5
0
Ale ma duży jęzor :D
0
major 10
No nie wiem , chyba starzy ci wszystkiego nie mówią , kto wie co mama może do herbaty dosypać :D
0
Za wszystko hajs chcą , nawet za otwarty trening ;]