Azzazelll
Dołączył/a: lipiec 2011
barcelona
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Warto wiedzieć co piszczy u ''wroga''. Czytając komentarzy kilku z was mam wrażenie, że ostatni mecz Realu, który widzieliście był z Barceloną...
Nie rozumiem jak można się wypowiadać nie mając pojęcia co działo się w okresie przygotowawczym - Na ''chłopski rozum'' sądzicie, że Real wygrał mecz kontrami z Chelseą Mou? - Po grze Mou została tylko umiejętność wyprowadzania zabójczych kontrataków.
Co do obrony: ''Musimy kupić obrońcę, bo inaczej nic nie ugramy'' -ale ''hahhah Barca i tak ma lepszo obronę od Reala rzal''. Co niestety, chociaż nie wiem co byśmy robili nie jest prawdą - Varane,Ramos, Marcelo(widać, że po kontuzji nie ma już śladu i jest w pełni formy) i teraz Carvajal w miejsce dość przeciętnego Arbeloi stanowić będzie kompletny blok defensywny.
W Barcelonie? - W przypadku kontuzji np. Pique - lepiej nie myśleć co by się działo.
A teraz możecie mnie zminusować i powyzywać od dzieci ;)
0
redbull94,
Czyli chcesz powiedzieć, że Real mający rekordowy przychód oraz ''firma'' która została umieszczona na szczycie notowań finansowych Forbsa może zrobić krok w tył? Mów mi więcej o tym, że to strzał w kolano ;))
0
Spekulowałbym z tą maksymalną koncentracją... Co Wy myślicie, że oni tam będą siedzieć i ćwiczyć jogę? Wątpię.
To są profesjonaliści, więc potrafią trzymać samodyscyplinę.
Sądzę, że na pewno któryś z nim wolałby przygotowywać się do meczu w domowym zaciszu.
0
Ekscentryczny? Ty chyba jeszcze Djibrila Cisse nie widziałeś ;)) http://2.bp.blogspot.com/-5oMgXqRGyIA/TqbPzjHQZhI/AAAAAAAABOI/6xTQQelHvi4/s400/djibril+cisse+hairstyle_4.jpg
0
♥♥♥1899Blaugrana♥♥♥
Trolujesz? Czy wierzysz w to co piszesz? Jeśli to drugie to masz nieźle na bani... Z wiekiem może Ci przejdzie ;]
1.Łykasz KAŻDĄ PLOTKĘ. Real ''prowadzi rozmowy'' z większością dobrych piłkarzy. A ile było oficjalnych ofert? Prawda jest taka, że jeżeli Perez obierze sobie cel, to jest on już jedną nogą w Madrycie...
2. Może trochę szacunku dla Prawdziwych magików footballu -Zidane? Ktoś w komentarzach wyżej nazwał go NAJLEPSZYM PIŁKARZEM W SWOICH CZASACH, Ty piszesz złośliwe ''twarda czaszka''....
Nie wiem... Kibicem cię nazwać nie można... bardziej pozerem ;] Można kogoś nie lubić, ale powinno się zachować dla niego szacunek. BO PIŁKA NOŻNA MA ŁĄCZYĆ NIE DZIELIĆ...
Rada na przyszłość?Zastanów się 2x co piszesz...
Morał? :Nie wszystko publikowane w internecie jest prawdą ;]
A teraz śmiało mnie schejtujcie. Pozdrawiam Azzazelll
0
Hmm... i tak za nic w świecie nie przyznasz mi racjii ,ale co tam ;]
potwierdziły się tylko moje słowa... mam inny pogląd od twojego czyli się błaźnie ? czy to też nie jest hipokryzja? ;) rozumiem każdy popełnia błedy ,ale ja tylko rozwinołem myśl bo chyba oto chodziło w pytaniu zadanym przez was :) a to ,że chyba z 5 kibiców barcy nazywało marcelo małpą to nic widać ,że nie którzy nie potrafią znieść krytyki skierowanej na swoich ''bogów''
Pozdrawiam dalsza dyskusja nie ma sensu bo w odpowiedzi otrzymam tylko wyzywiska i wulgaryzmy
0
Moyart
Domyślam się ,że chciałeś użyć słowa ,,gwiazdorzą''
Hmm... i tak za nic w świecie nie przyznasz mi racjii ,ale co tam ;]
Messi powszechnie uważany za ,,aniołka'' został tak po prostu wykreowany a to co robi to już jest zupełnie inna sprawa dajmy na to scenka z ostatniego meczu z reprezentacji kiedy cambiasso ,,studził jego zamiary do walki wręcz :) '',tak wiem ,wiem jest jednym z najlepszych ,ale jak on chciał w meczu z Realem kopiąc z całej siły z lini auty ,,uratować'' piłke przed wyjściem? ''oj tam oj tam zdarza przecież to nie miało nic wspólnego z tym ,że przed nim był sektor kibiców Realu ;) imprezujący Ronaldo -kawał s...-drania Messi -przecież każdy może się zabawić to normalne
a o zachowaniu Bosketsa-nie wiem jak sie pisze i nie chce mi się szukać Piqe i Alvesa nie wspomne ... w tym waszym upragnionym XXI w nazywać Marcelo małpą i teksty przy wchodzeniu do szatni... (nikt z nas nie wie jak to było ,ale mądrość ludowa twierdzi -w każdej bajce troche prawdy jest ) -gdy na stronie Realu był artykuł o Marcelo nazwanym małpą znajdujący się tam ''kibice'' Barcy broniący jej honory zgodnie stwierdzili ''przecież Marcelo to najzwyklejsza w świecie małpa Xd Xd Xd Xdddd ''
0
Witam wszystkich prawdziwych kibiców Fc Barcelony -krzykaczy którzy kibicują temu kto wygrywa NIE!
Dlaczego wszedzie gdzie nie wejde jest jakiś komentarz gracza Barcelony ,który ubliża kibicowi Realu i piłkarzom grającym w tejże drużynie... Niezbyt często trafiam na kibica Barcy z którym da się podyskutować na poziomie który używa argumentów na poparcie tego co napisał i nie pisze ,,żal i bul ci z realu som gupi a ''żeluś'' to pedał''
nawet tutaj można spotkać takie komentarze...
Bingoo idealnie to ujął ... przecież to normalne ,że będzie mówił ,iż jego drużyna jest najlepsza...
a dla tych którzy piszą ,iż Barca jest już lepsza od Realu prosze dane statystyczne :
Zespół Zwycięstwa Remisy Porażki Bramki Mecze
Real Madryt 86 44 83 357 213
FC Barcelona 83 44 86 337 213
-Nie kibicuje Realowi a przez to ,iz Katalończycy zachowują się jak nie wiem jakie gwiazzdy ze za bardzo ich lubię ,ale okazuje im jaki taki szacunek a piękno futbolu jaki gra Barca mi też się bardzo podoba szczególnie :