0

Barca myśli że wszystko osiągneła ale nie muszą jeszcze walczyć bo jest o co ;) Visca El Barca

0

To było pewne Barca góra ^^

0

Nareszcie tak na to czekałem ;P

0

ładnie grali ale z Xavim byłoby lepiej ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?