0

Messi już pojechał na zgrupowanie, tak samo Alves :P

0

no cóż raz jest dobrze raz jest źle. Ważne, że są 3 punkty ;) Visca El Barca

0

3 punkty są to ważne punkty. Iniesta + Villa !!

0

ABIDAL :D prawie by strzelił :D

0

BRAWO MESSI !! :D Jeszcze jeden gol :D

0

ja też trafiłam wynik Realu :D jeszcze 2 gole Barcy i mi wynik wejdzie :D

0

ja się zalogowałam normalnie :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?