0

Tak, tak.... niech sobie gada co chce.
Myślę, ze on zazdrości stylu Barcelony, bo w praktycznie każdej jego wypowiedzi jest jakiś problem do Barcelony.
Niech sie polozy spac, a nie pierdoly gada. ;))

0

Ojej, ciągle coś się dzieje :(
Niech sie kuruje i szybko wraca do zdrowia ;))

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?