0

0

0

0

Ibra jest samolubnym zarozumialcem! Jak można tak mówić?!

0

Cesc! Wróć szybko!

0

Też chce mecz z Arsenalem!

0

Cesc!

0

Messi NIGDY nie przejdzie do Realu Madryt.

0

tam nie leci mecz Barcy!

0

A Fabregas nie ?

0

Dobrze napisane!
Cesc!

0

Cesc

0

Cesc

0

Były oceny za mecz z Deportivo ?

0

Barta na obronie. Song wszedł na pomoc. A Fabregasa na ławke dali. Uuu. Ciekawe.
W drugiej koniecznie Cesc, Villa i Tello

0

Cesc

0

Neymar Messi Villa ! Ja chce wszystkich naraz w Barcy!

0

Fabregas

0

Fabregas

0

A Alexis ? Fabregas?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?