0

Nie rozumiem, kupili go za grubą kase żeby na ławie siedział?

0

jak chce ktoś transmisje to http://armin-tv.manifo.pl/

0

Chyba cię pojebało

0

Valencia blisko LM

0

jaki wynik santos?

0

3-3??? nieeeeeeeee

0

Sanchez i Villa

0

0

dobrze

0

kurdeeeee RSO nie tędy droga

0

oby nie!

0

Statystyki Neymara w Santosie:
Rok meczy Goli
2009 48 14
2010 60 42
2011 47 24
2012 47 43
2013 22 13
Wszystkie: 224 136

0

Myślę że Tito spróbuje ustawić w jednym z meczów Neymara na środku ataku, a Messiego na pozycję Xaviego. To nie jest zły pomysł jeśli Xavi nie będzie grał na takim poziomie jak sprzed sezonu ( Ma już 33 lata i ostatnio zdarzają się mu słabe mecze. )

0

Ja bym sprzedał Ville, ew. Alexisa ponieważ klub na tym zyska.

0

kto strzelil bramki?

0

Wole wywalić Ville niż Pedro i nie obchodzi mnie że mi dacie minusa. Pedro szuka formy, i ją znajdzie. Ile razy strzelał w najważniejszych meczach? Więc Sezonowcy niech siedzą cicho, jeszcze będziecie go chwalili jak Messiego, potrzeba tylko czasu.

0

Dobra to ściema

0

JonesBarca
Na twitterze Barcy tak pisze

0

OFICJALIE:
Messi będzie nieobecny przez miesiąc!

0

0

http://armin-tv.manifo.com/
0 zacięć i reklam

0

NAJLEPSZA TRANSMISJA:
http://armin-tv.manifo.com/

0

Najlepsza Transmisja, 0 zacięć i reklam! sprawdź!

0

Link do dzisiejszego meczu: http://armin-tv.manifo.com/

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?