O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Thierry Henry, Zlatan Ibrahimovič, Andrés Iniesta, Ben Arfa
  • Ulubione zespoły FC Barcelona, Arsenal, AC Milan, CA River Plate
  • Barcelonie kibicuję od 2007

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 4400
  • Liczba komentarzy 2664
  • Polecenia 318

Komentarze

7

Dla mnie po Ansu, największa perełka z cantery. Trzymam kciuki i śledzę uważnie. Fajnie by było jakby albo dawali mu ogony w tym sezonie, albo puścili go do sensownego klubu typu Celta, Villareal, gdzie mógłby się ograć i nabrać cennego doświadczenia w Primera. Taki mały Mahrez, mega ciekawy grajek nam rośnie.

0

@totalcrack Kingsleya śledzę uważnie, bo mega ciekawy piłkarz i jaram się jego grą od samego początku, kiedy wchodził do PSG. Trzymałem kciuki i byłem przekonany, że w końcu jakaś fajniejsza marka go weźmie - mówię o ostatnim przedłużeniu kontraktu z Bayernem. Szwaby trzymały go ostro, przeanalizowali wymagania obu i postanowili sypnąć trochę Kingsleyowi właśnie. Gnabry chyba szuka nowego środowiska dla siebie, gdzie liczba zer przy gaży będzie się zgadzać. Szkoda trochę, fajnie by było jakby Laporta odpuścił wszystkich - Raphinha, Dzbanele, reszta szrotu out i powiedzmy 50-80 mln € za Kingsleya w pakiecie z Lewym i jakiś Cement w gratisie. Jestem przekonany, że mógłby być lepszy od Dzbanuszka, wzbić się na jeszcze wyższy level i pociągnąć Barce z Ansu i Lewym do przodu. Efekty natychmiastowe gwarantowane, szkoda, że to takie nierealne :/
Chociaż, You never know...

3

@dzefrej234 Ja tam wolę zupełnie szczerze i obiektywnie Carlosa Solera aniżeli Bernardo Silve. Uważam, że z miejsca dałby więcej aktualnej Barcelonie i jest bardziej wszechstronny, lepszą głowa u Solera na moje.

0

@Mavcin1980 Jest kilka klubów poważnie obserwujących sytuację - Arsenal, Milan, Tottenham, Porto, Roma. Każdy jednak chce wykorzystać sytuację i wydymać klasycznie, za przeproszeniem Barcę. Chcą go wziąć na wypożyczenie, żeby Barca się jeszcze zrzucała na jego pensję, jakaś śmieszna klauzula wykupu po sezonie. On się sprawdza, no bo ogólnie to bardzo dobry obrońca patrząc na rynek europejski, ograny, z jakże cennym doświadczeniem :) Biorą go po sezonie za jakieś 15-20 mln €. Myślę, że takie rozwiązania są i teraz, ale raz, że Cement chce iść do poważnego klubu z nazwą, dwa Barca chce transferu definitywnego teraz.
Proponują wszyscy do 15 mln, co jest śmieszną kwotą, albo takie śmieszne wypożyczenie właśnie.
Barca sztywno trzyma cenę i myślę, że finalnie skończy się albo transferem definitywnym (obstawiam Arsenal, Milan, Tottenham - wg stopnia zainteresowania na moje) za jakieś 20 mln € + zmienne 2-5 mln albo wypożyczenie na sezon z opcją wykupu i wtedy też jakoś tak to rozegrają, żeby nie płacić wgl pensji, no i żeby przybyło trochę kasy. Barca pewnie woli sprzedać teraz, bardziej by się przydał udokumentowany przychód niż jakieś głupoty z wypożyczeniem - wszystko przesuwa się wtedy o rok do przodu.

0

@lukasz222 nie jestem Polakiem, ale niech Ci będzie. I tak większość rzeczy, które tutaj wypisujesz, to są dla mnie głównie głupoty, odklejony jakiś jesteś od rzeczywistości. Odpal sobie konferencję Reprezentacji, tam Lewy dość wyraźnie mówi, chyba to Ci umknęło :D

Zobacz wszystkie

38

Nie czaje zupełnie, czemu wszyscy psioczą na ten deal. Dembele jak ściągaliśmy, wszyscy byli podjarani, bo grał widowiskowo i miał liczby. Jak się później potoczyło, wiemy.
Ja tam wierzę w Adamę, na prawym skrzydle będzie wymiatał, na środku Ferran a z lewej Ansu i jedziemy. Jestem niemal pewien, że da drużynie więcej niż Dzbanele. Czekam zniecierpliwiony na oficjalkę ;)

34

Głowa jest kluczowa w praktycznie każdym sporcie. Szanse na to, że Gomes wypali są bardzo duże, bo widać, że jest ogarnięty.

22

A ja pragnę Megan Fox.

17

Nie jestem rasistą, ale gość jest głupi do potęgi. Zajebista decyzja zarządu, no i Xaviego przede wszystkim. Wolę duńskiego Nazario oglądać, nawet jak mu skilla w jakiejś akcji zabraknie. Na pewno będzie zaangażowany, czego o Dzbanele nie można powiedzieć. Miał tyle okazji, tyle meczów. Mógł wymiatać i zamknąć wszystkim mordy, no ale po co... Niech już idzie w świat, bo wódz i tak nie ma z niego pożytku ????

11

To się nazywa cumshocik z klasą :) w elegancki sposób powiedział, żeby dzban delikatnie mówiąc odszedł