19 maja 2009, 13:01
0
jesli pozwolicie to pytanie o troche czym innym niz w newsie. W ktorym meczu Messi byl kapitanem? Na zdjeciu ma opaske i musial to byc poczatek sezonu, bo ma dlugie wlosy. Jakis mecz pucharu krola?
28 października 2008, 21:27
gol v.sanchez!!
28 października 2008, 21:19
nazywa sie timofonica
28 października 2008, 21:18
jest nowy link na roja i dziala
22 października 2008, 20:17
no takiego składu to się nie spodziewałem... zobaczymy co Hleb pokaże.
16 września 2008, 20:08
hm to co będzie z lewą stroną obrony? puyol będzie się wymieniał z pique, czy jak? czy jeden z nich tam będzie?
16 września 2008, 20:37
16 września 2008, 10:27
niezle zdjecie
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
jesli pozwolicie to pytanie o troche czym innym niz w newsie. W ktorym meczu Messi byl kapitanem? Na zdjeciu ma opaske i musial to byc poczatek sezonu, bo ma dlugie wlosy. Jakis mecz pucharu krola?
0
gol v.sanchez!!
0
nazywa sie timofonica
0
jest nowy link na roja i dziala
0
no takiego składu to się nie spodziewałem... zobaczymy co Hleb pokaże.
0
hm to co będzie z lewą stroną obrony? puyol będzie się wymieniał z pique, czy jak? czy jeden z nich tam będzie?
0
no takiego składu to się nie spodziewałem... zobaczymy co Hleb pokaże.
0
hm to co będzie z lewą stroną obrony? puyol będzie się wymieniał z pique, czy jak? czy jeden z nich tam będzie?
0
niezle zdjecie
0
jest nowy link na roja i dziala