O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 5900
  • Liczba komentarzy 22
  • Polecenia 0

Komentarze

0

To nie ja mam problem z czytaniem ze zrozumieniem tylko Ty:)

Przeczytaj se to jeszcz raz i przeanalizuj: LM klubowe rozgrywki piłkarskie, utworzone z inicjatywy UEFA w 1992, jako kontynuacja Pucharu Europy Mistrzów Krajowych"

jako kontynuacja rozgrywek Europejskich a nie ich ciągłośc!! jesli wiesz o czym mówie prostaq!!

0

,,to dlaczego koles wyskakuje i mów ze Real wygrał 9 razy LM jak wygrał 3 bo LM i PE to byly wowczas zupełnie inne rozgrywki na zupełnie innym poziomie!!"

Weź sie człowieku opamietaj!! Ze PE zmienilo nazwe na LM to nie znaczy ze to sa juz inne rozgrywki!

A jak juz patrzycie na wikipedie to peoszę:

http://pl.wikipedia.org/wiki/Liga_Mistrz%C3%B3w_UEFA

poczytajcie sobie i nie piero**** bzdur!

0

A jeszcze wracając do tych meczy. To jak juz podajesz to podaj że sa to wyniki ze wszystkich rozgrywek czyli: Primera División

Puchar Króla

Superpuchar

Puchar Europy

I ze sa to dane z 10 marca 2007.

W Primera División to Real jest lepszy od Barcelony (stan na 10 marca 2007):

ilość rozegranych spotkań 155

ilość wygranych Realu Madryt 68

ilość wygranych FC Barcelony 58

ilość remisów 30

liczba strzelonych goli przez Real Madryt 256

liczba strzelonych goli przez FC Barcelonę 234

I przypominam ze to jest stan z 10 marca 2007 więc wygranych i strzelonych goli jest wiecej po stronie Realu

0

No to slabo umiesz korzystac z internetu.... Naucz sie najpierw korzystac z internetu a pozniej sie wymadrzaj...

A na wikipedii jest zaktualizowana ilosc pucharow Realu wiec wiadomo skad brales... A co do chłopczyka to sie lepiej nie wypowiadaj jak nie wiesz...

0

Zaktualizowane mowisz :D a to ciekawe :D to jakim cudem wyliczyles 7x Lige i 7x SuperPuchar Hiszpani:)? A po druie skoro jesteś kibicem Barcelony to wątpie żebyś znał ilośc pucharów Realu:) W to ci nie uwieże:) Więc musiałes to wziasc ze strony Realu :D I strzeliles ,,gafe"

Zobacz wszystkie

0

No to slabo umiesz korzystac z internetu.... Naucz sie najpierw korzystac z internetu a pozniej sie wymadrzaj...

A na wikipedii jest zaktualizowana ilosc pucharow Realu wiec wiadomo skad brales... A co do chłopczyka to sie lepiej nie wypowiadaj jak nie wiesz...

0

A jeszcze wracając do tych meczy. To jak juz podajesz to podaj że sa to wyniki ze wszystkich rozgrywek czyli: Primera División

Puchar Króla

Superpuchar

Puchar Europy

I ze sa to dane z 10 marca 2007.

W Primera División to Real jest lepszy od Barcelony (stan na 10 marca 2007):

ilość rozegranych spotkań 155

ilość wygranych Realu Madryt 68

ilość wygranych FC Barcelony 58

ilość remisów 30

liczba strzelonych goli przez Real Madryt 256

liczba strzelonych goli przez FC Barcelonę 234

I przypominam ze to jest stan z 10 marca 2007 więc wygranych i strzelonych goli jest wiecej po stronie Realu

0

,,to dlaczego koles wyskakuje i mów ze Real wygrał 9 razy LM jak wygrał 3 bo LM i PE to byly wowczas zupełnie inne rozgrywki na zupełnie innym poziomie!!"

Weź sie człowieku opamietaj!! Ze PE zmienilo nazwe na LM to nie znaczy ze to sa juz inne rozgrywki!

A jak juz patrzycie na wikipedie to peoszę:

http://pl.wikipedia.org/wiki/Liga_Mistrz%C3%B3w_UEFA

poczytajcie sobie i nie piero**** bzdur!

0

To nie ja mam problem z czytaniem ze zrozumieniem tylko Ty:)

Przeczytaj se to jeszcz raz i przeanalizuj: LM klubowe rozgrywki piłkarskie, utworzone z inicjatywy UEFA w 1992, jako kontynuacja Pucharu Europy Mistrzów Krajowych"

jako kontynuacja rozgrywek Europejskich a nie ich ciągłośc!! jesli wiesz o czym mówie prostaq!!

0

Kibice Barcelony czy Was obraziłem dajac ten wierszyk?

Bo dostałem bana za ten wierszyk niby:( Czy może dostałem bana bo napisałem że jestem kibicem Realu i Arki?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?